PUMA predstavuje IGNITE Ultimate a SPEED 600 IGNITE

Svetová športová značka predstavuje dva nové modely bežeckých topánok s inovatívnou penou IGNITE pre maximálnu odpruženie a citlivosť. Potom, čo PUMA v roku 2015 predstavila bežeckú novinku IGNITE, uvádza teraz jej dve najnovšie verzie s názvom PUMA IGNITE Ultimate a PUMA SPEED 600 IGNITE.

PUMA IGNITE Ultimate Usain Bolt - www.modernysvet.skSvetová športová značka predstavuje dva nové modely bežeckých topánok s inovatívnou penou IGNITE pre maximálnu odpruženie a citlivosť. Potom, čo PUMA v roku 2015 predstavila bežeckú novinku IGNITE, uvádza teraz jej dve najnovšie verzie s názvom PUMA IGNITE Ultimate a PUMA SPEED 600 IGNITE.

Oba modely disponujú inovatívnou penou IGNITE, ktorá poskytuje vysokú návratnosť vydanej energie a dlhotrvajúce odpruženie i citlivosť. Bežecké topánky PUMA IGNITE ponúkajú maximálne pohodlie a umožňujú bežcom zostať dlhšie v pohybe.

Vďaka špeciálnej medzipodrážke modelu PUMA IGNITE Ultimate dochádza ku kompresii topánky počas došľapu na zem, následný odraz potom zvyšuje návratnosť energie. Drážky po celej dĺžke topánky pomáhajú kopírovať prirodzený pohyb chodidla pri behu. Počas príprav na letné olympijské hry v Riu budú v IGNITE Ultimate trénovať tí najlepší atléti PUMY vrátane Usaina Bolta, najrýchlejšieho muža planéty. Kohei Hagia, senior produktový manažér značky PUMA pre bežeckú a tréningovú obuv, povedal: „V Pume neustále prichádzame s inováciami všetkých našich produktov, je to nekonečný vývoj, ktorého cieľom je vytvoriť najrýchlejší produkty na trhu. S modelom IGNITE Ultimate sme technológiu IGNITE ešte viac vylepšili. „

PUMA IGNITE Ultimate - www.modernysvet.skIGNITE Ultimate sú k dostaniu vo vybraných predajniach A3Sport, Sportisimo, Intersport, a PUMA Concept Store v pražskom OC Palladium a ďalej na www.a3sport.cz , www.sportisimo.cz , www.intersport.cz , www.sporty.cz a www.puma.com/runnin.

Tiež model PUMA SPEED 600 IGNITE je výsledkom neustálych technických a produktových inovácií. Súčasťou radu Speed ​​sú topánky pre všetky typy bežcov. Špeciálne navrhnutá predná časť topánok SPEED 600 umožňuje bežcom dosiahnuť ešte väčšie rýchlosti. Technológia EverFit + stabilizuje chodidlo, bez toho, aby nohe bránila v prirodzenom pohybe. Strategicky umiestnené reflexné prvky zabezpečujú viditeľnosť v zhoršených svetelných podmienkach.

Bežecké topánky SPEED 600 IGNITE sú k dostaniu vo vybraných predajniach Sportisimo, v predajni PUMA Concept Store v pražskom OC Palladium a ďalej na www.sportisimo.cz a www.puma.com/running.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.