Rozjasnite si tvár s novinkou od GOSH LUMIDROPS

Prirodzená krása je tá, ktorá vychádza zvnútra. Dovoľte, aby LUMIDROPS zachytil váš jas a umožnil mu zažiariť.

LUMIDROPS je tekutý rozjasňujúci prípravok, ktorý pleť oblečie do závoja nádhernej žiarivosti. Zvýrazní ju jagavým efektom reflexných perleťových pigmentov. Chystáte sa za nočnou zábavou? Nový LUMIDROPS pripraví pleť ako na červený koberec, vyzdvihne jej žiarivosť zvýraznením svetla a jasu, ktoré akoby vychádzali priamo z jej vnútra. S trojicou odtieňov rozžiari akýkoľvek vzhľad a zvýrazní vaše najkrajšie črty.

GOSH_Lumidrops_Zlozka.inddPrirodzená krása je tá, ktorá vychádza zvnútra. Dovoľte, aby LUMIDROPS zachytil váš jas a umožnil mu zažiariť.

LUMIDROPS je tekutý rozjasňujúci prípravok, ktorý pleť oblečie do závoja nádhernej žiarivosti. Zvýrazní ju jagavým efektom reflexných perleťových pigmentov. Chystáte sa za nočnou zábavou? Nový LUMIDROPS pripraví pleť ako na červený koberec, vyzdvihne jej žiarivosť zvýraznením svetla a jasu, ktoré akoby vychádzali priamo z jej vnútra. S trojicou odtieňov rozžiari akýkoľvek vzhľad a zvýrazní vaše najkrajšie črty.

Ako sa aplikuje?

Používajte ho samostatne na celú pleť pre jednotný žiarivý efekt alebo si ho naneste lokálne na tie miesta, ktoré sa prirodzene rýchlo opália – napríklad na nos, okraj brady, stred čela, nadočnicový oblúk a lícne kosti.

HLAVNÉ VÝHODY
· Dodáva pleti sviežu žiarivosť
· Má jagavý efekt vďaka reflexným perleťovým pigmentom
· Ľahké tekuté zloženie sa dobre mieša a nanáša
· Bez parfumácie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.