Vychutnajte si kávu v pravom talianskom štýle – Bosch predstavuje svoj nový plnoautomatický kávovar VeroAroma

  • Bosch rozširuje svoj sortiment plnoautomatických kávovarov v strednej cenovej skupine o nový VeroAroma
  • Bosch VeroAroma – elegantný prístroj, ktorý zaujme šikovnou obsluhou a oslňujúcim dizajnom
  • Dve šálky na jeden dotyk – všetky napenené špeciality z kávy a mlieka sa dajú pripraviť jediným spustením tlačidla

Veroaroma Bosch - www.modernysvet.skÚžasná aróma a hustá mliečna pena, presne ako vo vašej obľúbenej kaviarni. To je nový Bosch VeroAroma, najnovší v sérii plnoautomatických kávovarov, navrhnutý špeciálne pre všetkých, ktorí milujú pripravovať horúce kávové nápoje bez námahy. Jeho samozrejmosťou je jedinečná Bosch technológia doplnená inovatívnymi funkciami a výnimočne ľahkou a pohodlnou obsluhou. Kávovar VeroAroma vás očarí špičkovou kvalitou a čistým dizajnom. Jasné kontrasty medzi svetlým kovom a lesklým čiernym plastom z neho urobia krásavca vašej kuchyne.

Široká ponuka káv na počkanie

S kávovarom VeroAroma budete ten najlepší hostiteľ. Umožní vám to jeho prehľadný panel, vďaka ktorému sú všetky kávové či napenené mliečne kávové špeciality pripravené na počkanie už do 30 sekúnd, a to všetko jednoduchým spustením tlačidla. O všetko ostatné sa postará plnoautomatický systém kávovaru VeroAroma. Nápoj podľa vlastného výberu – espresso, caffe crema, cappuccino, caffè latte alebo latte macchiato – si pripravíte jediným dotykom prsta, a to dokonca hneď aj dvojmo vďaka funkcii OneTouch DoubleCup.

Rovnako ako všetky plnoautomatické kávovary z radu Bosch Vero je aj nový VeroAroma navrhnutý tak, aby všetky nápoje dosahovali perfektnú chuť. Účelne a inteligentne navrhnutý systém umožní kávovaru dosiahnuť kvalitu pripravovanej kávy rovnako, akoby ju pripravil skúsený barista.

Množstvo inteligentných funkcií

Kávovar VeroAroma je vybavený vysokoodolným keramickým mlynčekom na kávu CeramDrive, ktorý zabezpečuje rovnomerné namletie kávy. Jeho ďalší systém SensoFlow, senzormi kontrolovaný prietokový ohrievač, známy aj ako vnútorný inteligentný ohrievač, zase zabezpečuje dosiahnutie a udržanie ideálnej teploty vody v kávovare medzi 90 – 95 °C. Ďalšou významnou funkciou kávovaru je koncept AromaPro, garantujúci optimálny tlak a extrakciu mletej kávy, vďaka ktorej sa dosahuje skvelá chuť každej pripravenej šálky kávy. Funkcia AromaDouble Shot zase zabezpečuje dosiahnutie intenzívnej chuti kávy i pri väčších objemoch, a tak ostávajú pripravené nápoje bez horkej pachuti.

Maximálna hygiena

Maximálna hygiena je samozrejmou súčasťou štandardu pri VeroAroma. Funkcia SinglePortionCleaning, teda samočistenie po každej pripravenej šálke, dôkladne prepláchne všetky rúrky na vodu po každom použití, čím minimalizuje nebezpečenstvo pomiešania chutí. Dôkladne a ľahko sa dá vyčistiť aj mliečny systém kávovaru, aby aj rúrky na mlieko boli krištáľovo čisté, a to vďaka systému MilkClean. Spustením jediného tlačidla sú tak všetky komponenty vyrábajúce mliečnu penu dôkladne prepláchnuté vodou a následne prečistené parou ešte predtým, než začnú chrliť horúcu penu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.