Žiarivý úsmev a príťažlivé matné pery sú najväčším trendom nadchádzajúcej jari – súťaž

AVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky, vďaka ktorým budú dokonalé nielen vaše pery, ale aj zuby. Pridajte k príťažlivým matným perám aj krásny biely úsmev!

Urobiť na okolie dobrý prvý dojem je základom úspechu. Zárukou je, okrem dokonalého celkového vzhľadu, úprimný úsmev. Avšak v momente, keď sa usmejete, ľudia sa zameriavajú na vaše pery a taktiež aj zuby. Preto je potrebné obom venovať dostatočnú pozornosť. Ak chcete, aby vaše pery vynikli, potrebujete k nim nielen krásny rúž, ale aj pekné biele a zdravé zuby. A platí to aj opačne.

Curaprox a Avon - nová zubná pasta - www.modernysvet.skAVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky, vďaka ktorým budú dokonalé nielen vaše pery, ale aj zuby. Pridajte k príťažlivým matným perám aj krásny biely úsmev!

Urobiť na okolie dobrý prvý dojem je základom úspechu. Zárukou je, okrem dokonalého celkového vzhľadu, úprimný úsmev. Avšak v momente, keď sa usmejete, ľudia sa zameriavajú na vaše pery a taktiež aj zuby. Preto je potrebné obom venovať dostatočnú pozornosť. Ak chcete, aby vaše pery vynikli, potrebujete k nim nielen krásny rúž, ale aj pekné biele a zdravé zuby. A platí to aj opačne.

Preto sa CURAPROX, značka produktov dentálnej hygieny, s nadšením pripája k uvedeniu nového Rúžu True Color Matte od kozmetickej spoločnosti AVON. Aktuálnym trendom nadchádzajúcej jari v oblasti líčenia je spojenie sýtočervených matných pier a žiarivo bielych zubov. Túto klasickú kombináciu obľubujú moderné a sebavedomé ženy, pre ktoré je prirodzenou voľbou. Aby ste dosiahli požadovaný efekt, siahnite po novinkách oboch spoločností. Dokonale matnú a sýtu farbu dodá vašim perám Rúž True Color Matte od AVONu a biely chrup dosiahnete pomocou unikátnej čiernej bieliacej pasty od CURAPROX.

Podľa prieskumov britskej zdravotnej poisťovacej spoločnosti BUPA sa až 28 % Britov na fotkách neusmieva z dôvodu nespokojnosti so svojím chrupom. Pritom dôvodom tmavšieho odtieňa zubov mnohokrát nie je ich prirodzená farba, ale pigment usadený na sklovine, typický napríklad pre milovníkov kávy či červeného vína. Práve nová zubná pasta Black Is White zabraňuje ukladaniu týchto pigmentov, navyše to robí veľmi šetrným spôsobom. Namiesto agresívnych chemických bielidiel využíva aktívny uhlík, ktorý absorbuje čiastočky zafarbenia. Zároveň paste dodáva jej netradičnú čiernu farbu.

Zubná pasta Black Is White s aktívnym uhlíkom a zubná kefka

Objem: 90 ml + 1 ks zubná kefka CS 5460 ultra soft Bežná cena: 24,50 €

Prvá čierna bieliaca pasta Black Is White od CURAPROX s aktívnym uhlíkom robí všetko pre to, aby boli vaše zuby zdravé a krásne biele.

Aktívny uhlík absorbuje čiastočky zafarbenia a zuby šetrne bieli.

Fluoridy a enzýmy chránia pred zubným kazom.

Sodium hydroxylapatit (Nano) chráni a dokonca regeneruje zubnú sklovinu. Látka Prestige Sparkling Blue® dodáva lesk a zuby sa tak zdajú ešte belšie. Esenciálne oleje a zložka Starphere® pomáhajú chrániť zuby aj ústnu dutinu. Neobsahuje škodlivú látku SLS, bielidlá, triclosan ani obrusovacie častice Malé množstvo esenciálnych olejov spôsobuje jemnú chuť zubnej pasty.

Zubná pasta Black Is White vďaka svojmu unikátnemu konceptu a mimoriadnemu dizajnu presahuje rámec dentálnej hygieny a stáva sa lifestylovým produktom. Je vhodná na dlhodobé a denné používanie.

Rúž True Color Matte

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 6,90 €

AVON prináša po prvýkrát jedinečný Rúž True Color Matte, ktorý má dokonale matnú farbu a dôkladne pery hydratuje. Novinka má zamatovo jemné zloženie, vďaka čomu sa ľahko nanáša, nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratácie. Navyše poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. Rúž je v ponuke v štýlových odtieňoch vhodných na každú príležitosť. Zo širokej škály matných farieb, si určite vyberiete ten svoj. Pocíťte tak rozdiel na vlastných perách, jednoznačne si tento rúž zamilujete.

 

Súťaž! Curaprox a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o tri zubné pasty Black Is White s aktívnym uhlíkom, samozrejme balíček obsahuje aj zubnú kefku. Stačí, keď správne odpoviete na súťažnú otázku, dostanete sa do žrebovania a výnimočná zubná kefka môže byť vaša. Súťažná otázka: Aké účinky á nová zubná pasta? Svoje odpovede posielajte mailom na adresu: redakcia@modrenysvet.sk do 22.februára.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.