Emanuel Ungaro uvádza vôňu La Diva – oslavu optimizmu a uvoľnenosti

Ungaro_La_Diva_PR_Zlozka.inddZvodne príťažlivá, výnimočne slobodná a dokonale vkusná – taká je podstata modernej ženy La Diva. Tej, ktorá nezakladá svoj úspech na tom, ako vyzerá, ale skôr na svojich postojoch a osobnosti, ktorými sa vyníma spomedzi ostatných. Ako poctu tejto nezávislej a sebavedomej duši značka Emanuel Ungaro uvádza vôňu La Diva – oslavu optimizmu a uvoľnenosti.

Vôňa

Lahodná žiarivosť vône sa šíri ako lúč svetla. Spočiatku vôňa uvoľňuje šumivú vlnu šťavnatého kokteilu hrušky a malín. Náznak ružového korenia, pikantného a živého, podčiarkuje uvoľnený štýl. Srdce odkrýva pôvabný kvetinový buket. Nežné lupienky vykúpané v žiare slnka vyjadrujú eleganciu a ženskú krásu. V základe sa vôňa vnára do zmyselne návykovej kombinácie medu a vanilky. Gurmánsku kompozíciu obohacuje rafinované a hlboké pačuli.

Rodina vôní: kvetinová, ovocná, gurmánska

Parfuméri: Marie Salamagne (Firmenich)

Balenie

Inovačný a pozoruhodný flakón v tvare diamantu evokuje štýlovú siluetu ženy. Dedičstvo značky Ungaro a odkaz na jej extravagantný štýl sa objavuje vo forme tkaniny upevnenej vo vrchnej časti. Bodkovaná mašlička zdobí krk flakónu tak, ako ľahký šál zdobí krk modernej Parížanky. Modernosť mladej divy vyjadruje aj vonkajšie balenie s bodkovaným motívom, ikonickým vzorom značky, ktorý vytvára zaujímavú hru čiernej a bielej farby.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.