ENERGICKÁ DÁVKA HYDRATÁCIE PRE TVOJE PERY

Rimmel - Moisture Renew Sheer & Shine - www.modernysvet.skRimmel London predstavuje rúž Moisture Renew Sheer & Shine,  nový prírastok do úžasnej kolekcie rúžov ​​Moisture Renew
Si pripravená na príval energie?
Nový hydratačný rúž s priesvitnou, žiarivou farbou je obohatený o vitamíny. Energická dávka hydratácie a svieže farby pre pery!
Ďalším prírastkom do úžasné kolekcie Moisture Renew je rúž s rovnomenným názvom ponúkajúce hydratáciu a bohatú farbu. Môžeš si vybrať z dvoch look – jemného a super sýteho – pre každú Rimmelku, ktorá túži po záplave farieb a zdravo vyzerajúcim, sviežom vzhľade.
Vyskúšaj Sheer & Shine, ak si chceš hrať so svetlom! Tento rúž obohatený o vitamíny hydratuje pery a prepožičiava im žiarivý dotyk šťavnatej farby a energického lesku.
Rúž Moisture Renew Sheer & Shine ponúka nádhernú paletu štyroch odtieňov. Vyberaj zo sviežej ružovej, jasne koralovej, čerešňovo červenej a chic neutrálnej, všetky so skleným, svetlo odrážajúcim leskom. Transparentné odtiene ti dodajú super svieži look. Tvoje pery budú na zahryznutie!
Jasné, živé farby sú ukryté v štýlovom balení rúžu Moisture Renew Sheer & Shine, ktorá skvele dopĺňa pôvodné rad rúžov Moisture Renew. Tentokrát je cez jasne ružový uzáver oveľa lepšie vidieť.

Moisture Renew od Rimmel London je energická rovnako ako jej tvár Georgia May Jagger. Vo svete plnom farieb a štýlu sa Georgia stretáva s dvoma tímami priateliek. Každý z nich predstavuje jeden energický look pier – jemné versus bohaté odtiene. Vyber si aj ty svoj tím!
Získaj set pre excelentnú hru od Rimmel London. Get the London look!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.