NovAge – revolučná novinka od Oriflame

8948917_small „Nie je dôležité, koľko máte rokov, ale to, ako vyzeráte.“
Tento citát vyjadruje podstatu nového produktového radu ORIFLAME NovAge, ktorého cieľom je uchovať pleť krásnu bez ohľadu na jej vek. Riaditeľ výskumu pleti Dr. Alain Mavon a jeho tím dokázali vyvinúť moderný rad starostlivosti o pleť zameraný na špecifické prejavy jej starnutia spojením vysokokvalitných ingrediencií, poznatkov vedy a múdrosti samotnej prírody, na ktorej je celá značka švédskej kozmetiky ORIFLAME založená. 

8922831_smallŽENY VYZERAJÚ STARŠIE
Vedeckí pracovníci ORIFLAME vďaka vedeckej štúdii AgeReflect™, uskutočnenej za účasti takmer 1 000 žien, zistili, že vzhľad 4 z 5 žien nezodpovedá ich veku, a dokázali tiež identifikovať 12 znakov starnutia pleti, ktoré najviac zavážia pri posudzovaní veku. Patria medzi ne napríklad ženám dobre známe vrásky, nejednotný tón pleti, mdlá pleť, nepekné rozšírené póry, problémové pigmentové škvrny, začervenanie pleti či iné. „Vďaka dedičstvu ORIFLAME v oblasti pleťovej kozmetiky a vynikajúcim odborným znalostiam v boji proti starnutiu pleti – bez ohľadu na jej skutočný vek – dokážeme teraz identifikovať špecifické znaky starnutia pleti, cielene na ne pôsobiť a odstrániť ich. Je to vedecky dokázané.“ Na nasledujúcich stránkach sa dočítate podrobnosti o nových produktových sadách z radu NovAge: NovAge Ultimate Lift, NovAge Ecollagen a NovAge True Perfection.
ultimatelift_produktyNOVAGE ULTIMATE LIFT
„Pleť testovaných žien používajúcich NovAge Ultimate Lift počas 12 týždňov sa dokázala vrátiť do pôvodnej polohy o 70 % rýchlejšie než predtým.“1
Mnohé z nás to zažívajú doslova na vlastnej koži. S pribúdajúcim vekom sa pleť stáva ochabnutejšou a raritou nie sú ani vrásky. Pleť je stále viac a viac mdlá a jej textúra príliš hrubá… To všetko sú problémy súvisiace s jej starnutím. Dokážeme však s týmito prejavmi účinne bojovať? Odpoveď znie: My v ORIFLAME áno, s radom NovAge Ultimate Lift.

NAVRÁTIME PLETI PRUŽNOSŤ!
Predstavte si gumu, na ktorej možno najjednoduchšie vysvetliť, čo to je elasticita. Ide o schopnosť materiálu, v našom prípade gumy, vrátiť sa po natiahnutí do pôvodného stavu. A teraz sa vráťme k pleti… Jej pružnosť zabezpečujú takzvané fibroblastové bunky, ktoré ju dokážu udržať vláčnu a pevnú. Žiaľ, nič netrvá večne, teda ani ich sila. S pribúdajúcim vekom začnú túto výnimočnú schopnosť strácať a tým sa pleť po natiahnutí čoraz väčšmi prestáva vracať do pôvodnej polohy. Rad NovAge Ultimate Lift však dokázal, že nie je všetkým dňom koniec, pretože jeho aktívne zložky dokázali obnoviť schopnosť fibroblastových buniek zlučovať elastín. PRED POUŽITÍM A PO ŇOM
Produkty NovAge Ultimate Lift obsahujú aktívne zložky AspartoLift a výťažok rastlinných kmeňových buniek z budleje. Klinické testy preukázateľne dokázali, že pred použitím stuhnuté a v podstate nefunkčné bunky pleti sa začali správať, akoby boli o 20 rokov mladšie, čo viedlo až k o 70 % pružnejšej pleti už za 12 týždňov.

4 KROKY KU KRÁSE S NOVAGE ULTIMATE LIFT
Šesťdielny rad NovAge Ultimate Lift obsahuje všetko, čo žena potrebuje pre každodennú dôkladnú starostlivosť o pleť. Na začiatku je potrebné pleť pripraviť na ďalšie kroky dôkladným vyčistením pomocou Krémového čistiaceho mlieka a Tonizačnej vody NovAge. Pleť zanechajú hebkú, hydratovanú a čistú. Následne prichádza na rad okolie očí, na ktoré aplikujte očný krém, ktorý je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku práve týchto partií, pričom ju spevní, vyhladí a zlepší jej elasticitu. V treťom kroku použite supersérum, ktoré výrazne redukuje hlboké vrásky a podporí účinky denného a nočného krému. Posledným krokom ku kráse je použitie denného krému s ochranným faktorom SPF 15 alebo liftingový nočný krém v prípade, že starostlivosť praktizujete pred spaním.
6-DIELNA SADA LIFTINGOVEJ PLEŤOVEJ KOZMETIKY NOVAGE ULTIMATE LIFT, kód 28968, cena 69,99 €.

ecollagen_produktyNOVAGE ECOLLAGEN „Klinické testy potvrdili redukciu vrások pleti u testovaných žien až o 33 %.“2

Rýchly spôsob života na pleti zanecháva svoje stopy, aj keď si to možno neuvedomujeme. Unavená pokožka tváre sa často prejavuje vznikom nepekných vrások či liniek na tvári, a to už v mladom veku, kedy by si ženy s týmto problémom ešte nemali robiť starosti. Aj keď sme starostlivosť doteraz zanedbávali, nastal čas to zmeniť. Je vedecky dokázané, že moderný rad NovAge Ecollagen si s vráskami poradí už po niekoľkých týždňoch. ZBOHOM, VRÁSKY
Aj keď často hovoríme, že vrásky máme zo stresu, prípadne z rodičov či detí, nie je to tak. Vrásky v skutočnosti vznikajú po poklese hladiny kolagénu v pleti a stávajú sa problémom aj mladších generácií. Preto je produkcia kolagénu odpoveďou! Rad NovAge Ecollagen dosiahol podľa klinických testov dramatickú 3D redukciu vrások do hĺbky, dĺžky aj do šírky.
PRED POUŽITÍM A PO ŇOM
Produkty z radu NovAge Ecollagen pomocou patentovaného komplexu Tri – Peptide a výťažku rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovca dokážu aktivovať mechanizmus vlastnej bunkovej obnovy, čo znamená, že podporujú tvorbu kolagénu a vypĺňanie vrások zvnútra. Klinické testy na desiatkach žien, ktoré boli pozorované po dobu 12 týždňov aj pred použitím produktov, aj po ich použití, ukázali viditeľnú redukciu vrások až o 33 %.

4 KROKY KU KRÁSE S NOVAGE ECOLLAGEN
Dôkladné čistenie je základom pre zdravú pokožku tváre. Preto je aj pri NovAge Ecollagen čistenie pomocou Zjemňujúceho penivého čistiaceho gélu a Regeneračnej tonizačnej vody NovAge prvým krokom na ceste ku kráse. Pleť zanechajú čistú, sviežu a pripravenú na ďalšiu kúru. V druhom kroku použite očný krém s guľôčkovým aplikátorom, ktorý je špeciálne vyvinutý na boj proti vráskam, pričom dokáže redukovať opuchy či kruhy pod očami. Hĺbkové pôsobenie zabezpečí koncentrované supersérum, ktorého postačí jedna kvapka pred použitím ďalších prípravkov. Posledným krokom ku kráse je denný krém s ochranným faktorom SPF 15, ktorý pleť nielen ochráni pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia, ale jej aj zabezpečí hydratáciu na celý deň. V prípade, že starostlivosť aplikujete pred spaním, použite nočný krém z tejto sady, ktorý počas spánku hĺbkovo vyživí pleť. 6-DIELNA SADA PLEŤOVEJ KOZMETIKY NOVAGE ECOLLAGEN, kód 28971, cena 64,99 €.

trueperfection_produktyNOVAGE TRUE PERFECTION

„Výsledkom pravidelného používania produktov radu bola až 11-krát žiarivejšia pleť.“3
Mladosť vždy nemusí znamenať dokonalosť, ani keď sa bavíme o pleti. Aj keď dvadsiatničky ešte na svojej tvári vrásky či ochabnutú pleť nepozorujú, často ich trápi vypätá pleť odrážajúca stres a hektický život, alebo sa u nich objavuje dehydratácia. Dôsledkom môže byť mdlá pleť a rozšírené póry, ktoré rozhodne nevyzerajú dobre. Čo keby sme vám povedali, že produkty z radu NovAge True Perfection dokážu zvýšiť hydratáciu pleti až o 83 % už za niekoľko dní?

ŽIARIVÁ PLEŤ JE KRAJŠIA
Mať všetko, čo chceme či potrebujeme hneď a zaraz, je trendom dnešného moderného sveta a prioritou mladých ľudí. Preto nie sú mladé ženy zvyknuté dlho čakať na výsledky, aj keď ide o dôležitú revitalizáciu pleti. Našťastie rad NovAge True Perfection týmto požiadavkám súčasnej mladej ženy vyhovie, lebo funguje takmer okamžite. Revitalizuje unavenú pleť, poskytne jej ihneď potrebnú hydratáciu a predĺži mladistvý vzhľad. Poradí si aj s rozšírenými pórmi a v neposlednom rade podporuje žiarivosť.

PRED POUŽITÍM A PO ŇOM
Čo je tajomstvom úžasného účinku produktového radu NovAge True Perfection? Kombinácia aktívnych zložiek v podobe výťažku z hodvábneho stromu a výťažku rastlinných kmeňových buniek z plodov açai dokáže pleťové bunky čistiť zvnútra, neutralizuje škodlivé toxíny a podporuje obnovu buniek. Znečistené bunky sú totiž najväčším nepriateľom a spôsobujú to, že pleť vyzerá mdlo a unavene. Produkty z radu pomáhajú oddialiť prejavy starnutia pleti  a zdokonaliť jej vzhľad. Výsledky sa nedostavia za týždne, ale za niekoľko dní, čo potvrdili klinické testy – pleť žien, ktoré boli pozorované, bola až 11-krát žiarivejšia a hydratovanejšia až o 83 %.

4 KROKY KU KRÁSE S NOVAGE TRUE PERFECTION
Aj posledná novinka z kolekcie  – NovAge True Perfection – má 6 častí, ktoré je vhodné používať v 4 krokoch. Opäť odporúčame začať čistením pleti pomocou penivého čistiaceho gélu a tonizačnej vody NovAge. Aj v tomto rade nájdete očný krém, ktorý sa mimoriadne ľahko vmasíruje do pokožky okolo očných partií pomocou guľôčkového aplikátora. Nasleduje revitalizácia, pričom stačí jedna kvapka séra na rozžiarenie pleti. Takto očistená a posilnená pleť je pripravená na nanesenie denného krému, ktorý zaručí 24-hodinovú hydratáciu pleti. Nočný krém zasa pôsobí obnovujúco, intenzívne hydratuje pleť a v spánku stimuluje bunkovú obnovu.
6-DIELNA SADA PLEŤOVEJ KOZMETIKY NOVAGE TRUE PERFECTION, kód 28970, cena 59,99 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.