Nové hrejivé náplasti Cosmos s kapsaicínom prinášajú úľavu a pomáhajú relaxovať

Cosmos hrejiva klasickaProduktový rad Cosmos spoločnosti HARTMANN-RICO sa rozširuje o dve nové náplasti s obsahom kapsaicínu. Hrejivý účinok prináša postihnutému miestu Cosmos hrejiva jemnarýchlu úľavu.

Bolesti chrbta a krížov po dlhom dni v kancelárii, po náročnej práci a športe, či reumatické bolesti – to sú typické príklady, kde nájdu uplatnenie nové hrejivé náplasti Cosmos. Obsahujú kapsaicín, látku známu z papričiek chili, ktorá v tkanive človeka vyvoláva pocit pálenia a na pokožke dokáže stimulovať teplotu nad 37°C. Vytvorené teplo prináša postihnutému miestu uvoľnenie a rýchlu úľavu.

Nové náplasti Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom Klasická a Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom Jemná sa od seba odlišujú množstvom obsiahnutej látky. Majú rôznu úroveň hrejivosti a iný priebeh pôsobenia v čase.

Cosmos hrejiva Levandula„Rozšířením ponuky náplastí sa snažíme vyjsť v ústrety rôznym požiadavkám našich spotrebiteľov. Pre intenzívne prehriatie odporúčame náplasť verzie Klasická, pre príjemné prehriatie verziu Jemná so strednou hrejivosťou. Pre tých, ktorý chcú len mierne prehriatie ponúkame Cosmos Relaxačnú a hrejivú náplasť s vôňou levandule, kde je hrejivou látkou extrakt z čierneho korenia,“ vysvetľuje Irena Malá, PR manažér spoločnosti.

Všetky tri náplasti je možné jednoducho strihať na požadovaný rozmer a na pokožke môžu zostať až 8 hodín. Na jedno miesto možno nalepiť až tri náplasti denne v priebehu jedného týždňa. Ďalšiu aplikáciu na rovnaké miesto sa odporúča opakovať až po 7 až 14-dennej prestávke. Náplasť dobre drží a vďaka hypoalergénnemu lepidlu je šetrná k pokožke. Viac informácií nájdete na stránke www.naplasticosmos.sk. Hrejivé náplasti Cosmos sú voľne dostupné v lekárňach,  Klasická a Jemná s kapsaicínom za odporúčanú cenu 1,36 eur (v balení 1 kus), Relaxačná a hrejivá s levanduľou za 3,06 eur (v balení 2 ks náplasti).

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.