Sviatky jari sú oslavou pestrých farieb a sviežej nálady

F&F Home - jarná kolekciaNemusí to však znamenať všade prítomnosť ľudových prvkov, alebo naopak hromadné zaobstarávanie najtrendovejších dekorácií. Veľkonočné tradície sa dajú zakomponovať do interiéru citlivo a zároveň pútavo. Menej môže byť viac, preto jedna či dve výrazné farby úplne postačia ako hlavný, dekoračný prvok. Ústredným bodom je v tomto prípade miesto stolovania. Ak bude základ svieži,  jednoduchý a nadčasový, budú tieto dekorácie F&F home využiteľné aj v ďalšej sezóne.

Už tradičná je v tomto prípade svetlá zelená, navodzujúca pocit prebúdzajúcej sa jarnej prírody. Menej používaná, ale o to zaujímavejšia bude v kombinácii s fialovou. Misky, taniere a hrnčeky od F&F home tak vytvoria na stole hravé duo, ktoré môže doplniť žltá, alebo oranžová, prípadne vzory vo forme obľúbenej jarnej flóry. Klasický biely porcelán zaručene oživia jemné lemy v žltej, zelenej a oranžovej. K takémuto servisu sa jednoducho a efektne dopĺňajú sklenené poháre, tanieriky a malé svietniky – číre, alebo tón v tóne s ľubovoľným odtieňom na bielom obruse opäť s tenkým farebným prúžkom. Na záver postačí doladiť jarnou kyticou, ozdobiť farebnými stuhami a jar sa môže začať!

Dostupné aktuálne v predajniach F&F home exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.