Dermacol kozmetická mena už aj na Slovensku!

Bankovka Dermacol - www.modernysvet.skNajúspešnejšia československá kozmetická značka Dermacol prichádza aj na Slovensko so svojou unikátnou kozmetickou menou. Za špeciálne bankovky s označením „deuro“ môžu zákazníci nakupovať v novej zážitkovej predajni značky v bratislavskom v Aupark Shopping Center. Kozmetická mena má podobu a atribúty skutočnej bankovky s nominálnou hodnotou dve eurá.

Za každé štyri eurá minuté v zážitkovej predajni Dermacol  v období od 1. do 30. apríla 2016 získajú zákazníci späť do svojej peňaženky bankovku v hodnote dvoch deur kozmetických, ktorú môžu použiť na ďalší nákup v predajni Dermacol. Platnosť bankoviek nie je časovo obmedzená.

„Pri príležitosti osláv 50. výročia založenia značky Dermacol sme sa rozhodli urobiť slovenským zákazníkom radosť hneď dvakrát. Najskôr marcovým otvorením prvej zážitkovej predajne a teraz našou špeciálnou menou, ktorú na Slovensku emitujeme prvýkrát. Veríme, že tak ako v Čechách, aj tu sa stretne s veľkým úspechom,“ hovorí Valéria Gazdová,  riaditeľka marketingu značky Dermacol.

Na titulnej strane bankovky Dermacol je vyobrazený Dóm sv. Martina, jeden z najznámejších symbolov hlavného mesta, a zároveň najväčší a najvýznamnejší kostol v Bratislave, ktorý počas rokov 1563 – 1830 slúžil ako korunovačný chrám Uhorského kráľovstva. Na zadnej strane bankovky sa nachádza symbol modernejšej histórie mesta – Most SNP s vyhliadkovou vežou.

Jedinečnú kozmetickú menu, emitovanú značkou Dermacol, môžete získať a využiť výhradne v predajni Dermacol, ktorá je situovaná v obchodnom centre AUPARK SHOPPING CENTER BRATISLAVA.

Ochranné prvky bankovky Dermacol

  • špeciálny papier s vodoznakom v tvare pyramídy a ochrannými nepravidelnými vláknami
  • ochranný kovový prúžok
  • unikátny číselný rad

Ako uplatniť bankovku:

 

  • Bankovka má hodnotu dve deurá.
  • Bankovky je možné uplatniť na nákup v hodnote viac ako štyri eurá.
  • Pri nákupe v hodnote viac ako štyri eurá je možné uplatniť aj viac bankoviek naraz, až do výšky 50 % z celkovej hodnoty nákupu.
  • Bankovku je možné použiť aj na tovar v akcii či zľavnený tovar.
  • Bankovku nie je možné vymeniť za peniaze a v prípade nevyužitia nie je možné vrátiť hotovosť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.