Narcis môžete získať aj cez internet na ZlavaDna.sk

Dobrovoľníci so žltými narcismi sú už tradičnou súčasťou celoslovenskej akcie Deň narcisov, ktorá tento rok pripadla už na tento piatok 15. apríla. Prispieť na dobrú vec však môžete aj z práce alebo z domu. Iba na ZlavaDna.sk môžete získať virtuálny narcis. ZlavaDna.sk je tiež jediným miestom na Slovensku, kde nájdete špeciálnu limitovanú edíciu tričiek #SomNarcis. Vyzbieraná suma za kúpu virtuálnych narcisov a tričiek bude v plnej výške poskytnutá Lige proti rakovine.

Práve narcis sa v posledných rokoch stal u nás symbolom boja s rakovinou a tiež symbolom solidarity s osobami a rodinami, ktorých sa toto ochorenie týka najviac. Ak sa vám nepodarí prispieť dobrovoľníkom osobne, nezabudnite tak spraviť online. „Stačí len pár kliknutí a môžete podporiť mnohých ľudí bojujúcich so zákernou chorobou. Ak chcete spojiť užitočné so zábavným, môžete si tiež kúpiť originálne limitované tričko #SomNarcis, ktoré nenájdete nikde inde,“ vysvetľuje Svetlana Tarageľová, riaditeľka ZlavaDna.sk.

Link na online prispievanie: https://www.zlavadna.sk/zlava_180073_den-narcisov-2016

Link na limitovaný edíciu tričiek #SomNarcis: https://www.zlavadna.sk/zlava_180077_limitovana-edicia-triciek-somnarcis

Video so Sajfom, ktorý nosí tričko #SomNarcis: https://www.youtube.com/watch?v=Rz0XrLOOafM

Cieľom Dňa narcisov je získať finančné zdroje na programy a projekty v prospech ľudí bojujúcich s rakovinou a tiež im vyjadriť symbolickú podporu a spolupatričnosť. Vyzbierané peniaze Liga proti rakovine vracia späť do spoločnosti v podobe financovania služieb a projektov pre onkologických pacientov na celom Slovensku. Viac informácií nájdete na www.dennarcisov.sk.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.