Nôžky ako z katalógu

Oriflame krémy na nohyAj keď je tu ešte len apríl, v tento jarný mesiac sa môže aj poriadne otepliť. Nenechajte nič na náhodu a neriskujte, že budete musieť ráno vytiahnuť topánky s otvorenou špičkou či nebodaj Oriflame feet upsandále a vaše nohy budú na takýto druh obuvi nepripravené. Doprajte im relaxačnú a regeneračnú kúru s kolekciou Feet Up Comfort. Aj keď výrobky už dôverne poznáte, teraz sme vylepšili ich zloženie, čo ucítite po použití. Stačia vám 3 kroky a budete mať nôžky ako z výkladu.

NOVINKY KAMPANE 6 (11. 4. 2016 – 1. 5. 2016)
KROK1: Ako prvé siahnite po Regeneračnom kúpeli Feet Up Comfort, ktorý je obohatený o prírodné oleje z rozmarínu a levandule. Kúpeľ chodidlá uvoľní a dôkladne vyčistí. Regeneračný kúpeľ Feet Up Comfort, kód 32375, cena 3,99 €, str. 156.
KROK 2: V druhom kroku pomocou Povzbudzujúceho pílingu na nohy Feet Up Comfort s prírodným olivovým olejom, rozdrvenými olivovými kôstkami a výťažkom z ginka  odstránite odumreté bunky, čím pokožku pripravíte na aplikáciu krému. Povzbudzujúci píling na nohy Feet Up Comfort, kód 32373, cena 2,99 €, str. 157.
KROK 3: Napokon prichádza záverečný krok, ktorý napovedá, že celá táto kúra by sa mala vykonávať pred spánkom, respektíve po dlhom a náročnom dni pre vaše nohy. Ako finále naneste na nohy Nočný hydratačný krém na nohy Feet Up Comfort s prírodným avokádom a aloe vera a nechajte ho usilovne pracovať, keď vy sladko spíte. Nočný hydratačný krém na nohy Feet Up Comfort, kód 32370, cena 2,99 €, str. 157.
Vedeli ste, že… Avokádo by sme mohli nazývať aj superkádo? Takýto názov by mu rozhodne sedel. Avokádo je extrémne bohaté na vlákninu, znižuje cholesterol, deťom ho môžete dávať od útleho veku a čo viac – skrýva tajomstvo mladosti!
Aby sme nezabudli, aj Antiperspiračný krém s výťažkom zo šalvie a prímesou čajovníkového oleja a Osviežujúci sprej na nohy Feet Up Comfort s chladivým prírodným eukalyptovým a mätovým olejom sa dočkali nového, lepšieho zloženia. Krém zabraňuje nadmernému poteniu chodidiel a udrží ich suché, sprej zas vdýchne zničeným nohám novú dávku života. Antiperspiračný krém na nohy Feet Up Comfort, kód 32368, cena 2,99 €. Osviežujúci sprej  na nohy Feet Up Comfort, kód 32372, cena 4,49 €. Str. 158 – 159.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.