Rozmaznávaná pleť je krajšia

Masky Oriflame - www.modernysvet.skVýrobky Oriflame z kolekcie Love Nature prinášajú pleti zdravý a pekný vzhľad už dlhé roky. Produkty sú vždy obohatené o výťažky z prírody a inak to nie je ani teraz. Absolútnymi novinkami sú tri druhy jednorazovej pleťovej masky, pričom každá z nich rieši iný problém pleti.  

NOVINKY KAMPANE 6 (11. 4. 2016 – 1. 5. 2016)
Ílová maska Love Nature s bodliakom, ktorý má čistiacu schopnosť, skoncuje pri pravidelnom používaní s nežiaducou mastnou pleťou. Stratená rovnováha vašej pleti bude ihneď obnovená a efektu zrkadla na čele môžete dať zbohom. Ílová maska Love Nature s bodliakom, kód 32635, cena 0,79 €, str. 130 – 131.
AKO NA TO? Naniesť jednorazovú masku Love Nature je celkom jednoduché. Stačí ju rovnomerne rozotrieť na pokožku tváre (okrem očí a pier) a nechať pôsobiť 10 minút. Potom masku opláchnite a pleť osušte. A je to! Keďže ide o jednorazové balenie, odporúčame vám  predzásobiť sa…
Krémová maska Love Nature s ovsom predstavuje výživu a relax pre suchú pleť. Obsahuje výťažok z ovsa, ktorý je bohatý na vitamín B. Pravidelným používaním tejto masky získate hebkú a jemnú pleť, po ktorej tak veľmi túžite. Krémová maska Love Nature s ovsom, kód 32634, cena 0,79 €, str. 130 – 131.

Uhorky si ženy prikladajú na kruhy pod očami odpradávna. Niečo na tom asi bude… Poslednou v poradí je Gélová maska Love Nature s uhorkou určená na zmiešanú pleť. Výťažok z uhorky bohatý na vitamín C pleť príjemne ochladí, hydratuje a osvieži. Gélová maska Love Nature s uhorkou, kód 32633, cena 0,79 €, str. 130 – 131.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.