Testovali sme očné tiene od Amway!

Artistry - www.modernysvet.skVybrať si správnu dekoratívnu kozmetiku a ešte sa aj správne nalíčiť vôbec nie je jednoduché. Z množstva prekrásnych téglikov, paletiek a farieb často nevieme, ktorý by nám pomohol, aby sme vyzerali mladšie a krajšie, preto sa treba obrátiť pri výbere dekoratívnej kozmetiky na odborníčky v predajni alebo v salónoch.

V redakcii sme mali možnosť testovať očné tiene, ktoré nájdete pod názvom ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očných tieňov. Krásne hnedasté očné tiene, Natural Glow a Spice Bronze sú vhodné aj na takzvané nahé líčenie, ktoré je dnes veľmi módne. Štyri očné tiene sú skutočne nádherné a samozrejme patrí k nim aj malý štetec. Paletku tieňov si môžete vložiť do čierno-zlatého puzdra. Ja som ocenila aj zrkadielko! Je to praktické, keď nemusíte zvlášť používať, alebo nebodaj nosiť so sebou v kozmetickej taštičke aj zrkadlo. Očné tiene vložené do krásneho puzdra vyzerajú nesmierne elegantne.

Pri nanášaní tieňov cítite, že sú príjemné a ľahko sa nanášajú. Prezradíme vám, že je to vďaka guľatým púdrovým čiastočkám. Naniesla som si ich na viečka ráno a ešte aj podvečer krásne držali na viečkach, nežmolkovali sa. Vhodné sú aj na použitie pre tých, čo používajú kontaktné šošovky. Sú bez parfumácie a sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti.

Tiene v jednotlivých paletkách sa dajú vynikajúco kombinovať, takže si môžete zvoliť úplne jemné alebo aj výraznejšie líčenie. Očný tieň nanášajte končekmi prstov alebo priloženým štetcom.  Novinku ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očných tieňov môžeme len doporučiť!

Napokon vám pre lepší prehlad prinášame ponuku od Amway. Tak ktorú paletku si vyberiete?

Artistry Smokey Eye - www.modernysvet.skV ponuke je päť paliet, každá z nich obsahuje štyri očné tiene (na zvýraznenie, kontúrovanie, zdôraznenie a vykreslenie), aby ste si dokonale nalíčili oči:

  • Natural Glow – mäkká, krémová béžová (trbl
  • ietavá) na zvýraznenie; iskrivá chladná hnedá (trblietavá) na kontprovanie; žiarivá škoricová (metalická) na zdôraznenie a tmavá espresso hnedá (matná) na vykreslenie.
  • Plumberry – bledá béžovozlatá (trblietavá) na zvýraznenie; teplý odtieň starého bronzu (metalická) na kontúrovanie; lesklá jantárovo-medená (metalická) na zdôraznenie; sýta zlatobronzová (trblietavá) na vykreslenie.
  • Spice Bronze – bledá béžovozlatá (trblietavá) na zvýraznenie; teplý odtieň starého bronzu (metalická) na kontúrovanie; lesklá jantárovo-medená (metalická) na zdôraznenie; sýta zlatobronzová (trblietavá) na vykreslenie.
  • Smoky Eye — zlatobiela (trblietavá) na zvýraznenie; striebristá výrazná sivomodrá (trblietavá) na kontúrovanie; iskrivá strieborná (metalická) na zdôraznenie; tmavá sivomodrá (trblietavá) na vykreslenie.
  • Pink Chocolate – mäkká ružovo-béžová (trblietavá) na zvýraznenie; lesklá café au lait (metalická) na kontúrovanie; mäkká baletkovoružová (metalická) na zdôraznenie; tmavá čokoládovobronzová s medeným leskom (metalická) na vykreslenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.