V oblasti krémov na ruky je Indulona dlhoročnou jednotkou, teraz však má veľké ambície

Na tlačovke Indulony v Hlohovci - www.modernysvet.skTradičnú kvalitu Indulony, známu v podobe krémov na ruky, po novom rozširujú aj produkty z kategórie starostlivosti o telo. Výrobu nového produktového radu domácej značky Indulona spúšťa spoločnosť Saneca Pharmaceuticals vo svojom výrobnom závode v Hlohovci. Počet produktov značky sa celkovo rozšíri takmer trojnásobne.

Indulona je v Čechách a na Slovensku dlhodobo najobľúbenejším a najpredávanejším krémom vo svojej kategórii. Jej úspech nestojí na marketingu či nákladných reklamných kampaniach, ale na dlhoročnej skúsenosti a obľúbenosti medzi spotrebiteľmi. Aj dopyt po ďalších produktoch vzišiel od ľudí, na základe prieskumov. „Preukázalo sa, že zákazníci značke veria a chcú aj iné produkty ako doteraz. Práve to nás mimoriadne motivuje, aby sme prinášali na trh novinky a nebáli sa čeliť konkurencii. V nových segmentoch, do ktorých s Indulonou vstupujeme, chceme byť v trojici najpredávanejších značiek na trhu,“ hovorí Ľubomír Šoltýs, podpredseda predstavenstva spoločnosti Saneca Pharmaceuticals.

V minulom roku Saneca Pharmaceuticals vyrobila vyše 5,5 milióna kusov krémov na ruky Indulona. V tejto kategórii Indulone patrí v Čechách vyše 42-percentný a na Slovensku 50-percentný trhový podiel. „Zatiaľ čo v oblasti krémov na ruky sme dlhoročnou jednotkou, v kategórii telových mliek a telových krémov sa chceme postupne prepracovať na 14-percentný podiel a v kategórii krémov na nohy chceme tvoriť 7-percentný podiel na trhu. Už dnes však môžeme povedať, že s aktuálnym produktovým portfóliom sa stávame plnohodnotnou kozmetickou značkou,“ prezrádza ambiciózne plány Ľubica Herdová, generálna riaditeľka spoločnosti Saneca Pharmaceuticals.

Kvalita produktov slovenskej značky je založená na unikátnych vlastnostiach krému i na spôsobe výroby. Všetky produkty Indulona vrátane nového radu starostlivosti o telo sa vyrábajú  vo farmaceutickom podniku. „Ide o jeden z mála kozmetických výrobkov, ktorý sa vyrába za najprísnejších hygienických podmienok porovnateľných s výrobou farmaceutických liečiv. Toto je zrejme kľúč, prečo sú zákazníci Indulone verní a aj po vyskúšaní iných produktov sa k tým našim vrátia. Negatívne reakcie na naše výrobky prakticky nezaznamenávame,“ hovorí Ľubomíra Gömöryová, riaditeľka farmaceutickej výroby Saneca Pharmaceuticals, ktorá pracuje v závode 30 rokov. Zloženie Indulony je takisto unikátne – obsahuje výťažky z rastlín a vysoký podiel prírodnej vazelíny, preto je ideálna aj pre citlivé typy pokožky. Vazelína je miešaná vodou farmaceutickej kvality, t. j. vodou filtrovanou a destilovanou podľa prísnych požiadaviek na výrobu liečiv. Každý produkt so značkou Indulona je dermatologicky testovaný. Tradičná  receptúra Indulony sa zachovala dodnes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.