Dokonale chránená pokožka nielen pri vode!

Dermacol Taťána Kuchařová SUNPrípravky na opaľovanie sú pre väčšinu z nás neodmysliteľnou súčasťou výbavy na letnú dovolenku a pobyt pri vode. Nesmieme však zabúdať, že odhalená pokožka je vystavená slnečným lúčom aj počas bežných dní.

DOKONALÁ SLNEČNÁ OCHRANA pre zdravie a krásu vašej pokožky

Správnym výberom slnečnej kozmetiky nielen ochránite svoju pokožku pred poškodením, ale zároveň jej zaistíte dostatok výživných látok a krásne, dlhotrvajúce opálenie. Rad Dermacol SUN obsahuje spolu 15 produktov určených na ochranu počas opaľovania aj prípravky starajúce sa o pokožku po slnení. V širokej ponuke si môžete vybrať podľa vášho fototypu a typu pokožky. Dermacol nezabúda ani na váš komfort a špeciálne potreby, preto v rade SUN nechýbajú veľké rodinné balenia, produkty určené na ošetrenie pier a tváre, ako aj špeciálna starostlivosť o telo pred i po slnení.

Dermacol na opalovanie -SUN-Novinky-2016 - www.modernysvet.skTri novinky v rade Dermacol SUN

Vodoodolné mlieko na opaľovanie pre deti SPF 50 – WATER RESISTANT SUN MILK FOR KIDS SPF 50

Vysoko vodoodolné mlieko na opaľovanie poskytuje jemnej detskej pokožke účinnú a spoľahlivú ochranu pred UVA a UVB žiarením. Zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a chráni pokožku pred spálením a poškodením. Posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru a proteínové väzby medzi bunkami kože, vďaka čomu ju zjemňuje a zvyšuje jej schopnosť zadržiavať vlhkosť. D-panthenol a Allantoín upokojujú pokožku, zabraňujú jej podráždeniu a podporujú regeneráciu.

Odporúčaná cena: 11,49 eur / 200 ml

Telové mlieko po opaľovaní do sprchy – AFTER SUN SHOWER MILK

Poskytuje pokožke okamžitú úľavu a upokojenie. Znižuje zápal pri povrchovom zranení pokožky, zlepšuje prejavy infekcie, chráni proti oxidačným účinkom. Zároveň viaže a zadržiava vodu v pokožke, zlepšuje funkciu kožných bariér a prispieva k ochladeniu a regenerácii pokožky. Telové mlieko po opaľovaní do sprchy obsahuje extrakt z uhorky pre okamžitú úľavu a upokojenie vašej pokožky. Prispieva k ochladeniu pokožky, regenerácii a zmierneniu podráždenia. Obsahuje vitamíny a minerálne látky.

Použitie: Po použití Sprchovacieho gélu Dermacol SUN naneste telové mlieko a opláchnite. Následne nie je nutné použiť telové mlieko.

Odporúčaná cena: 5,39 eur / 250 ml

Regeneračný a hydratačný balzam po opaľovaní – AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM

Pokožku okamžite upokojí, intenzívne hydratuje, regeneruje a chráni jej mladistvý vzhľad. Pôsobí proti jej vysušovaniu, navracia pružnosť a hebkosť. Obsahuje vitamín E, beta-karotén, D-panthenol, mandľový olej a glycerín.

Veľké balenie je ideálnym riešením na rodinnú dovolenku.

 

Odporúčaná cena: 6,49 eur / 400 ml

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.