Milujte pop-art? Aj kávovar môžete mať v tomto štýle!

JamesRizziForTchiboJasné a veselé farby – práve tie sú typické pre legendárneho pop-art umelca Jamesa Rizziho († 2011), ktorými ilustroval život svojho rodného New Yorku.

S jeho rukopisom ste sa mohli stretnúť pri legendárnych Fila teniskách, Rizzi-vlakoch v Nemecku, lietadle Condor, no tiež jedinečnom dizajne nového VW Beetle v roku 1999.

Svet J. Rizziho bol jednoznačne veselý, pestrofarebný, plný malých pokladov, ktoré čakajú na svoje objavenie. V jeho maľbách môžete nájsť mrakodrapy, autá, ľudí, ale všetkých spája to isté – úsmev. Ak chcete, aby sa aj váš svet rozjasnil mnohofarebným šťastím hneď z rána, siahnite po limitovanej edícii Tchibo Cafissimo Classic v „newyorkovom“ dizajne Jamesa Rizziho. A čo je ešte lepšie? K sviežej novinke dostanete aj špeciálny cestovný hrnček v rovnakom dizajne, ktorý je jeho perfektným doplnkom!

Cafissimo by Jameson RizziKávovar Cafissimo by James Rizzi v limitovanej edícii za 119 € prináša všetko pre dokonalý pôžitok z kávy a 200 ml cestovný hrnček, vhodný aj do umývačky riadu, zasa vďaka zdvojeným stenám z kvalitného porcelánu a silikónovému odnímateľnému viečku zabezpečí, že vaša káva zostane dlho teplá, a to aj na cestách.

Vychutnať si svoju šálku kávy vo veselej atmosfére kdekoľvek a kedykoľvek tak nebolo nikdy jednoduchšie!

Foto: ©Art Licensing International GmbH

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.