Na jar používajte ľahké kvetinové vône

Parfem novinka os OriflamePo máji nás čaká prvý letný mesiac, no nepredbiehajme, ešte stále je tu nádherná rozkvitnutá jar a tú by mali sprevádzať ľahké kvetinové vône. Aj preto miesto novinky v našich prírodných vôňach zastáva tentoraz Toaletná voda White Lilac, v ktorej sa spájajú prekrásne tóny bieleho orgovánu, zelených listov a tajomného skrutca. Staňte sa aj vy žiarivou jarnou vílou, dotýkajte sa bosými nôžkami rannej rosy v rozkvitnutej záhrade a vytvorte si okolo seba nádherný orgovánový závan. Toaletná voda White Lilac, kód 32438, cena LEN 7,99 € pri nákupe nad 20 € z katalógu 7, str. 146 – 147.
VIETE, ŽE… Kvety orgovánu sú jedlé? Sú skvelým doplnkom alkoholických či nealkoholických drinkov. Alebo ich jednoducho zamrazte do kocky ľadu a uvidíte ten efekt!

Amber ElixirVo svete vôní Oriflame ešte na chvíľočku pobudneme, pretože k obľúbenej jantárovej Amber Elixir pribúda ďalší produkt. Ide o Telový krém Amber Elixir, ktorý bude celú vašu pokožku hydratovať, vyživovať a navyše prevoniavať nádhernou súhrou jantáru, skrutca, mandarínok a mandlí. Nechajte sa očariť a zároveň zviesť! Telový krém Amber Elixir, kód 32338, cena 6,90 €. POZOR! Sada Parfumovaná voda Amber Elixir + Telový krém Amber Elixir + Ceruzka na oči The ONE = LEN 15,99 €, str. 14.

KRÁĽOVNÁ FESTIVALOV A DOVOLENIEK

Je štatisticky dokázané, že väčšina z nás sa chystá na letnú dovolenku… Či už to bude cesta autom, lietadlom alebo iným dopravným prostriedkom, vo väčšine prípadov bude cieľom osviežujúce more.  Kolekcia doplnkov Breezy je určená presne na dobrodružstvo do slnkom zaliatej exotiky. Zlatistá Taška Breezy sa stane vašou najlepšou priateľkou na cestách – zbalíte si do nej všetky doklady, kozmetickú taštičku a všetko čo potrebujete mať poruke. A keď nastane večer a vy potrebujete módny doplnok do mesta alebo na romantickú pobrežnú prechádzku, stačí z nej všetky nepotrebnosti vybrať a nechať ju dokonale doladiť váš outfit. Pre oživenie zvoľte Pareo Breezy a uviažte si ho podľa uváženia. Či si ho dáte okolo pása, krku alebo na vlasy, je jedno. Budete neprehliadnuteľnou! Taška Breezy, kód 28984, cena 19,99 €. Pareo Breezy, kód 28986, cena 12,99 €, str. 83.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.