Nalíčte sa sviežimi farbami od Amway!

Amway - Pacific Lights - novinka - www.modernysvet.skAmway prináša limitovanú kolekciu dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY Pacific Lights. Kolekcia ponúka paletku očných tieňov, púder na tvár a lesk na pery. Dekoratívna kozmetika je inšpirovaná farbami letnej pláže a záštitu nad ňou prevzal umelecký maskér ARTISTRY Rick DiCecca.

Rad Pacific Lights obsahuje tieto produkty:

ARTISTRY SIGNATURE COLOR Paleta očných tieňov – Sunrise

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Paleta očných tieňov obsahuje štyri starostlivo vybrané odtiene Sunrise (východ slnka), ktoré pomôžu zdokonaliť váš letný plážový vzhľad.
Dodajte dramatičnosť očiam, zvýraznite svoju krásu na pláži a rozžiarene sa vydajte v ústrety sviežemu, letnému, morskému vánku.

ARTISTRY™ 3D Púder na tvár – Sunkissed

Amway dekoratívna kozmetika - www.modernysvet.skARTISTRY™ 3D PÚDER NA TVÁR ponúka päť letných odtieňov, ktoré je možné používať samostatne alebo vrstviť, takže môžete vyzerať kúzelne „prázdninovo“ po celý rok. Sunkissed (slnečný bozk) zvýrazní a rozjasní líčenie a pleti dodá náznak jemne opáleného prímorského vzhľadu a pulzujúcu plážovú energiu.

ARTISTRY™ Svietiaci lesk na pery
Limitovaná kolekcia svietiacich leskov na pery obsahuje päť zvodných odtieňov, ktoré perám dodajú farbu a veľký nádych leta. Tento rad sa inšpiruje krásou pláže a kalifornskej energie nápojov XS Power Drink. Priesvitne modrý odtieň Tropical sa dokonalo hodí pre dni leňošenia na pláži, veselé lesky Cherry alebo Pink Grapefruit skvelo vyzerajú, keď si večer vyrazíte do mesta. V prípade plážovo jasných pier, ktoré priťahujú pozornosť, sa môžete odviazať s odtieňmi, ako je Citrus alebo Wild Berry.

Ako na dokonalé oči? Prinášame tipy umeleckého maskéra ARTISTRY Ricka DiCeccy:

  • Nebojte sa očných tieňov, aj keď niektoré farebné kombinácie môžu v puzdre vyzerať odvážne, nebojte sa! Vždy s nimi najskôr experimentujte a vyskúšajte ich, pretože na palete budú vždy vyzerať tmavšie a jasnejšie ako na vašej pleti.
    • Nie je nutné voliť tiene, ktoré ladia s farbou očí. Keď budete nosiť očné tiene, ktoré farbu vašich očí zvýraznia, upútate k nim pozornosť a upozorníte na ich prirodzenú krásu.
    • Modrým očiam sa hodia teplé tóny, tóny zlatisté, hnedé a broskyňové.
    • Zeleným očiam pristane, keď ich doplníte odtieňmi so žltými podtónmi spolu s tmavo zelenou a hnedou. Zelené oči vyniknú aj s tónmi fialovej.
    • Hnedé oči dovolia všetko, pristane im najmä námornícka modrá, antracitová a hnedá.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.