Chcete mať pery ako Kate Moss? Rimmel predstavuje špeciálnu edíciu

Rimmel London & Kate Moss oslavuje 15 rokov vzájomnej spolupráce

Špeciálna edícia – kolekcia pre líčenie pier & nechtov

Rimmel nový rúž - www.modernysvet.skDve britské ikony, 15 rokov londýnskeho looku … Pripojte sa k oslavám jedného z najúspešnejších partnerstiev vo svete kozmetiky. Značka Rimmel London spolu s Kate Moss predstavujú špeciálnu edíciu, kolekciu pre líčenie pier a nechtov, v Katiných obľúbených červených a telových odtieňoch.

Kate, ktorá je múzou značky Rimmel London už od roku 2001, vždy stelesňovala odvážne štýly a dušu Londýna. Je skutočnou predstaviteľkou London Look. Nová kolekcia sa inšpiruje najikonickejšími štýlmi Kate Moss a jej módne osobností od červeného koberca až po bezstarostnú hippie.

Kate hovorí: „Som neuveriteľne hrdá na 15 rokov mojej spolupráce so značkou Rimmel London. Táto značka je mi veľmi blízka, môj úplne prvá Rimmel rúž bol Heather Shimmer. Naše partnerstvo počas rokov silnelo a vyvíjalo sa, začala som postupne zastávať aktívnejšiu úlohu v oblasti kreativity. Táto špeciálna kolekcia zosobňuje moje obľúbené londýnskej looky za posledných viac ako desať rokov. Zamerala som sa na odtiene červenej a telovej, pretože tieto farby úplne zbožňujem – každý odtieň reflektuje inú stránku mojej osobnosti. „

Špeciálna kolekcia: Lasting Finish by Kate rúž

V roku 2011 k príležitosti osláv desaťročnej spolupráce Kate s Rimmel London bola prvýkrát uvedená kolekcia rúžov ​​Lasting Finish by Kate. V nadväznosti na tento úspech predstavujeme špeciálnu kolekciu štyroch odtieňov – dva červené a dva nude – každý inšpirovaný klasickým vzhľadom Kate Moss.

·          Muse Red # 51 je sýty, karmínový odtieň, ktorý evokuje nenútenú eleganciu Kate na červenom koberci. Kate komentuje: „Na zvláštne príležitosti volím vždy odvážne, červené pery. Vytvorila som odtieň Muse Red pre dokonalú súhru drámy a sofistikovanosti. „

·          Retro Red # 53   vyžarujúce vintage kúzlo je okázalá červená, ktorá reflektuje moderné 40. a 50. roky v retro štýle, ktorý Kate priamo zbožňuje.

·          Preslávený rockový štýl zachytáva sexy odtieň Rock N Roll Nude # 54, neutrálna s broskyňovým nádychom pre všetky párty dievčatá. Noste ho s dymovým líčením očí a nebojte sa v sebe odhaliť svoje divoké ja.

·          Boho Nude # 56 je teplý karamelový nude odtieň, ktorý dopĺňa pohodový Boho štýl Kate. „Mojím tajomstvom Boho looku sú prírodné, zemité odtiene. Som nadšená, ako karamelové odtiene rúžu Boho Nude dodávajú príjemné teplo mojej pleti. „, Rozplýva sa Kate.

Všetky odtiene Kate sú perfektné pre každodenné nosenie. Pýši sa unikátnym zložením s čiernymi diamantmi, ktoré odráža svetlo. A čo viac, sýte a žiarivé farby, ktoré vydržia až 8 hodín. Vaše pery budú fascinujúce.Kolekcia má prémiové balenia. Elegantný a dizajnérsky štýl sa predstavuje v rose-gold prevedení, ktoré z každého rúžu vykúzli jedinečný zberateľský kúsok.

Špeciálna kolekcia: Super Gél lak na nechty

Rimmel Super Gel lak na nechty - www.modernysvet.skStep 2Ikonický štýl Kate súvisí tiež s jej nechtami. Špeciálna kolekcia sa teda zameriava aj na tri odtiene Super Gél laku na nechty – dva nové a jedna klasika. Karmínovo červený rúž je bezchybne doplnený novým odtieňom Rock N Sparkle # 044, vytvoreným supermodelkou Kate. Táto metalicky karmínová dodá iskru každému outfitu. Gilt Pleasure # 071 je krásny rose-gold odtieň vyjadrujúci slávnostného ducha k 15. výročiu.

Kate Moss miluje super lesklú manikúru a vďaka Rimmel inováciám si ju môže užívať každý deň. Super Gél zaručuje bezchybne lesklý, profesionálny výsledok gelovej manikúry s 3D efektom. Jej patentovaná, dvojfázová gélová technológia využíva prirodzené svetla k vytvrdnutiu vrchného laku. Navyše vytvorí super gélovú farbu a lesk, ktoré vydržia perfektné až 14 dní. Jednoducho sa nanáša, zasychá rovnako rýchlo ako klasický lak na nechty a nie je potreba UV lampy.

Kate hrdo prepožičala svoje meno kolekcii lakov Super Gel. Každý odtieň prichádza v elegantnej fľaštičke s jej podpisom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.