DAVIDOFF COOL WATER EXOTIC SUMMER – ÚTEK DO TROPICKÉHO RAJA

DAVIDOFF Cool Water Woman Exotic SummerDavidoff Cool Water zachytáva ducha oceánu: jeho silu a sviežosť s ikonickou vôňou Cool Water, jeho zmyselnú krásu s Cool Water Woman. Teraz sa tieto dve vône, zrodenej zo spoločnej inšpirácie, spojili v novej limitovanej edícii pre leto 2016. Predstavujeme DAVIDOFF COOL WATER EXOTIC SUMMER.
DAVIDOFF COOL WATER EXOTIC SUMMER evokuje tropický raj, kde nedotknutý biely piesok ohraničuje pokojné tyrkysové more a jemne sa vlniace palmy vrhajú tieň na slnkom zaliatu lagúnu. Dokonalé šťastie – vyhrievať sa na slniečku, na pokožke cítiť teplo piesku, nechať sa ukolísať tichým špliechaním vĺn a občas sa schladiť v mori. Po zotmení, akonáhle tmavo modrá farba neba odhalí nespočetné množstvo žiarivých hviezd, zaplní vzduch hudba a smiech, ktoré sa radostne nesú nocou …
DAVIDOFF Cool Water Man Exotic SummerDAVIDOFF COOL WATER EXOTIC SUMMER Cool Water Exotic Summer, iskrivé variácie pôvodnej vône, spája svieže citrusové nóty mandarínky s úchvatným aromatickým aspektom bazalky, šalvie a jalovca. Chladivé a vibrujúce mätové nóty v srdci sa rozvíjajú do hrejivého, mužného základu, ktorému dominuje santalové drevo.
DAVIDOFF COOL WATER WOMAN EXOTIC SUMMER Svieža, napriek tomu nepopierateľne ženská vôňa Cool Water Woman Exotic Summer sa otvára dráždivými vodnými nótami melónu, ktoré prechádzajú v delikátne srdce z konvalinky. Jemný prísľub kvetinového buketu je doplnený bohatou, zmyselnou vôňou koreňa kosatca.
Exkluzívny dizajn balenia vône DAVIDOFF COOL WATER EXOTIC SUMMER evokuje energiu tejto limitovanej edície. Ikonické flakóny Cool Water – dokonalé vyhotovenie flakónu vône pre mužov a flakón v tvare kvapky vody vôňa pre ženy – sú jemne potlačené siluetou palmy, zatiaľ čo krabičky sú zdobené obrazom tropickej lagúny. Farby zostali verné tým z originálnych vôní: sýto modrá pre Cool Water, tyrkysová pre Cool Water Woman.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.