LITTLE ROUND POT TVÁRENKA OD BOURJOIS

Bourjois - blush pamp - www.modernysvet.skVIAC AKO 150 ROKOV FARIEB, 150 LET odbornosti a inovácie… UŽ VIAC AKO 150 ROKOV PONÚKA ZNAČKA BOURJOIS dostupnú kozmetiku pre ženy PO CELOM SVETE.  ZNAČKA BOURJOIS inovoval svoj kultový produkt- tvárenku LITTLE ROUND POT.

1881

Zo všetkých možných kozmetických produktov sa stal jeden neuveriteľne rýchlo favoritom väčšiny žien, ktoré si zamilovali elegantné zdravíčko na lícach. Z pôvodného  sa tvárenka premenovala na „fard pastel“. Sprvu bola prezentovaná v roztomilom malom, guľatom balení z kartónu. Prvotné dekoračné romantické kvety na uzávere neskôr vystriedala grafika znázorňujúca názov značky.

1914

Jeden z prvých obľúbených odtieňov „Cendre de roses“ prijal novú podobu kartónu, ktorá imitovala žraločiu kožu a bola zosúladená so samotným odtieňom vnútri. Rekordne sa už dlhé roky predáva ako bestseller NO.1.

1996

Od tej doby, čo sa tvárenka od značky Bourjois stala neodmysliteľným spoločníkom žien, sa postupne menila jej podoba. Dizajn sa stával prepracovanejším, balenie dostalo zabudované zrkadielko a upravilo sa aj praktickejšie otváranie. Zlaté tlačidlo dodalo baleniu nežný dotyk ženskosti. Ďalším úžasným benefitom tejto lícenky je jemná, ľahká textúra a jej mýtická vôňa.

2013

20 odtieňov, vrátane legendárnych ako sú „Rose Thé“ (1936) a „Rose Mandarine“ (1968). Inovované zloženie je teraz bez konzervačných látok a parabénov a prináša prirodzenejší vzhľad.

 

HISTÓRIA tváreniek LITTLE ROUND POT BLUSH

1868

Alexandre Napoléon Bourjois vytvoril kolekciu Rouge Fin de Théâtre, prvý suchý make up, ktorý sa úplne vymykal líčidlám, ktorá sa používala v tej dobe. Táto technológia nazývaná „Fard-cuit“ (zapečený-rumenec) zostala doteraz exkluzívnym spracovaním, ktoré nebolo nikdy odhalené.

1870

Francúzska Akadémia Medicíny rýchlo vydala kolky na schválenie všetkých kozmetických produktov značky Bourjois.

1879

Líčenie sa z laboratória dostalo do mesta! Stále predstavované v malých, okrúhlych baleniach z kartónu, boli Little Round Pot pomenované každá po svojich farebných odtieňoch. „Rouge rosette brune“ bol jeden z prvých.

1950

Balenie nasledovalo technologický vývoj a kartón bol nahradený plastom, vo farbe kopírujúci samotný odtieň.

1966

Balenie Little Round Pot bolo uhladenejšie a logo Bourjois bolo graficky znázornené s dvoma prepletenými písmenami B, v zlatom prevedení.

1975

Design zostal nezmenený, len logo dostávalo modernejšiu podobu, v tvare kvetiny, a obsahovalo číslo odtieňa, stále vyobrazené v zlatej farbe.

1990

„Kvetinu“ nahradil názov značky Bourjois, tentoraz v striebornej farbe. Farba balenia sa zachovala, ale lícenky sa premenovali na „Pastel Joues“.

1993

Do balenia bol pridaný aplikátor pre praktickejšie líčenie.

2010

Značka Bourjois uverejnila limitovanú edíciu tváreniek: „Bourjois Fete Paris!“. Táto kolekcia sa pohráva s parížskym a ženským štýlom, balenie zachytáva symbolické mestské monumenty.                    

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.