Užite si dovolenku bez stresu, nie bez peňazí

Ilustracne fotoMobil banking vám v telefóne zaberie len trochu pamäte, no poskytne servis, akoby ste mali svoju banku so sebou. Veď posúďte.

Maximálny prehľad vo financiách aj na pláži

S Mobil bankingom VÚB si viete skontrolovať pohyby na vašich účtoch a kartách kedykoľvek. Stačí si nastaviť notifikáciu, ktorá vám bude vyhovovať, a získate dokonalý prehľad o každom nákupe suvenírov aj všetkých ostatných dovolenkových výdavkoch. K dispozícii máte upozornenia o zrealizovanej transakcii ako aj o autorizácii debetnou alebo kreditnou kartou cez SMS, e-mail či správu do schránky správ v Mobil bankingu.

Neviete nájsť svoju platobnú kartu? Len žiadnu paniku.

Najmä na dovolenke sa stáva, že veci odkladáte na nové, netypické miesta. Preto ak hneď neviete nájsť svoju platobnú kartu a neboli ste okradnutí, netreba ju hneď úplne zablokovať. Stačí ju cez Mobil banking VÚB deaktivovať. Je to vratný proces, ktorý vás neodstrihne od vašich peňazí.

Keď kartu nájdete, môžete si ju opäť aktivovať a osláviť jej znovu nájdenie napríklad drinkom, ktorý zaplatíte bezkontaktne na terase miestnej reštaurácie.

Úhradami sa nezdržíte

Aj keď vás prekvapí neplánovaná platba z domova, spod slnečníka ju dokážete pohodlne vybaviť. Veď zaplatiť čokoľvek a odkiaľkoľvek už dnes nie je problém. Navyše vďaka čítačke QR kódu, IBAN skeneru a ďalším funkciám Mobil bankingu VÚB, vám úhrady z letoviska nezaberú viac ako pár sekúnd.

Kreditka vám poslúži, aj keď ju so sebou nemáte

Ak ostanete bez kreditky, pretože ste si ju zabudli doma, nebodaj vám ju ukradli, príp. ju obchodník neakceptoval, neznamená to, že sa automaticky musíte rozlúčiť aj s peniazmi na nej. Od 9. júla si viete cez Mobil banking VÚB presunúť prostriedky z kreditky MasterCard na bežný účet a bez problémov si debetkou zaplatiť a užiť všetko, čo chcete.

Nepodceňujte spôsob pripojenia

Platí, že Mobil banking cez dátový roaming je bezpečnejší ako pripojenie sa do Internet bankingu v internetovej kaviarni a cez iné nezabezpečené siete. Preto ak si môžete vybrať, nepripájajte sa z nezabezpečených verejne dostupných sietí (internetové kaviarne, free Wi-Fi v parku či na hotelovej izbe). V hoteli vždy uprednostnite dátový roaming alebo platené zabezpečené pripojenie.

Hotovosť vyberajte zadarmo

Venujte pred odchodom pár minúť stiahnutiu aplikácie ATM locator. V dvanástich krajinách sveta dokáže vyhľadať najbližší bankomat zahraničných bánk skupiny Intesa Sanpaolo, z ktorých si debetnou kartou Visa Inspire alebo Visa Inspire Gold výberáte zadarmo. Môžete prehľadávať vami zadanú lokalitu alebo použiť GPS lokáciu. ATM locator vám nájde adresu, trasu a služby. Pokiaľ ste sa rozhodli pre dovolenku na Slovensku, najbližší bankomat VÚB vyhľadáte priamo prostredníctvom Mobil bankingu VÚB.

Viac informácií nájdete na: https://www.vub.sk/mobilbanking/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.