Koniec prázdnin v THERMAL CORVINUS Veľký Meder

Užite si posledné dni prázdnin v THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Rekreačné stredisko má v tomto roku otvorených až 10 bazénov. Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci. Geotermálna voda má navyše blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Stredisko ponúka niekoľko vzrušujúcich adrenalínových atrakcií. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb.

Velky Meder - tobogany - www.modernysvet.skUžite si posledné dni prázdnin v THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Rekreačné stredisko má v tomto roku otvorených až 10 bazénov. Na svoje si tu prídu milovníci víriviek, rekreační plavci aj športovci. Geotermálna voda má navyše blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Stredisko ponúka niekoľko vzrušujúcich adrenalínových atrakcií. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb. Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Pre rodičov s deťmi je počas leta k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať.

Počas letnej sezóny zaplatí dospelý návštevník za celodenný pobyt 9,5 Eur. Rodinný balík určený pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vyjde rodinný rozpočet na 22 Eur. Pre ubytovaných hostí sú poskytnuté extra zľavy. Letná sezóna bude trvať do konca augusta. www.thermalcorvinus.sk

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.