TURBO vychytávka – súťaž

Ak máte už dosť mokrých rúk a drhnutia podláh kolenačky, vyskúšajte novinku značky Vileda. Vylepšený strapcový rotačný mop Easy Wring and Clean TURBO vyumýva podlahy rýchlo, jednoducho, a to s turbo rýchlosťou.

Vileda Turbo mop - www.modernysvet.skAk máte už dosť mokrých rúk a drhnutia podláh kolenačky, vyskúšajte novinku značky Vileda. Vylepšený strapcový rotačný mop Easy Wring and Clean TURBO vyumýva podlahy rýchlo, jednoducho, a to s turbo rýchlosťou.   

EWC_TURBO_giftbox_2016Nový strapcový rotačný mop spĺňa všetky požiadavky pre rýchle a efektívne umývanie podláh. Inovácie, ktorými prešiel, prinášajú ešte lepšieho pomocníka do každej domácnosti. Jedinečná hlavica mopu kombinuje dva druhy strapcov, a tak umožňuje vyčistiť aj tú najodolnejšiu špinu jediným ťahom. Biele strapce zo 100% mikrovlákna zaručujú jednoduché upratovanie a skvelú absorpčnú schopnosť. Červené strapce sú zase vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktoré dokonale vyčistia i tú najodolnejšiu špinu a zároveň s nimi nehrozí poškriabanie podlahy. Umývací návlek môžete prať v práčke až na 60˚C alebo ho jednoducho vymeníte za nový. Trojuholníkový tvar hlavice navyše zaistí dostupnosť do rohov miestnosti a teleskopická tyč sa vďaka voliteľnej dĺžke prispôsobí každému. Zdokonalenia sa dočkala aj konštrukcia vedra Easy Wring and Clean TURBO. Vedro je vybavené pozdĺžnou rukoväťou pre lepšiu stabilitu a jednoduchšiu manipuláciu. Pre pohodlnejšie vylievanie vody je vylepšené aj o čelný otvor. Veľkou výhodou pri prenášaní v domácnosti je aj jeho menšia hmotnosť, a tak umývanie podláh zvládnu aj deti. Vďaka vysoko praktickému pedálu vám odpadne aj námaha pri žmýkaní. Stačí jednoducho našliapnuť a Easy Wring and Clean TURBO vyžmýka mop do poslednej kvapky za vás. Je tak vhodný aj pre seniorov. Šikovný tvar žmýkacej časti navyše zabráni vyšplechnutiu vody mimo vedra. Nemusíte sa tak obávať mokrých fľakov všade naokolo. Easy Wring and Clean TURBO mop je vhodný pre všetky typy tvrdých podláh. Dostanete ho za 34,90 Eur. Viac na www.vileda.sk.

 

Súťaž! Vileda a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž, jeden z vás môže vyhrať nový Easy Wring and Clean TURBO mop. Súťažná otázka: Akými inováciami prešiel mop? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do konca augusta.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.