Zabudnite na očakávania iných a buďte sami sebou s novým katalógom IKEA 2017

Nový katalóg IKEA 2017 je aj tento rok plný dizajnových noviniek, ktoré inšpirujú a robia domácnosti krajšími. Zároveň povzbudzuje ľudí k tomu, aby neuvažovali nad očakávaniami a tlakom, ktorý je na nich vyvíjaný, pokiaľ ide o jedlo, stravovanie a varenie. Vyzýva ich, aby si prostredníctvom nových inšpirácií vybrali vlastný spôsob varenia či stolovania, pri ktorom sa budú cítiť sami sebou.

IKEA nový katalóg - www.modernysvet.sk

 

Nový katalóg IKEA 2017 je aj tento rok plný dizajnových noviniek, ktoré inšpirujú a robia domácnosti krajšími. Zároveň povzbudzuje ľudí k tomu, aby neuvažovali nad očakávaniami a tlakom, ktorý je na nich vyvíjaný, pokiaľ ide o jedlo, stravovanie a varenie. Vyzýva ich, aby si prostredníctvom nových inšpirácií vybrali vlastný spôsob varenia či stolovania, pri ktorom sa budú cítiť sami sebou.

Spôsoby stolovania sa postupom času menili. Dnes je bežné stolovať s priateľmi či rodinou aj mimo pekne prestretého stola. S jedlom sa presúvame od jedálenského stola k stolíku, pohovke, alebo sa s tanierom v ruke usadíme pokojne aj na zemi, dokonca to zvládneme aj bez stoličiek.

Dni, keď ste všetko museli organizovať podľa pravidiel, sú už preč. So známymi sa môžete stretnúť a vychutnať si jedlo kdekoľvek. Pretože to, kde jete, nie je také dôležité, ako to, že ste pri tom spolu.

Nový katalóg IKEA 2017 ponúka nápady a inšpirácie pre zariadenie domácnosti, predstavuje novinky v sortimente aj očakávané limitované kolekcie, užitočné informácie o službách pre zákazníkov a široký výber nábytku a doplnkov, ktoré zákazníci môžu nájsť v Obchodnom dome IKEA. IKEA v novom katalógu historicky po prvýkrát predstaví 13 skutočných príbehov, pomocou ktorých zoberie svojich čitateľov na cestu okolo sveta do domácností a k zaujímavým ľuďom a témam. Cieľom je ukázať inšpirujúce príklady toho, ako IKEA spája rôznych ľudí z rôznych kultúr a ako pochopenie ich potrieb a snov pomáha pri navrhovaní a tvorbe lepších produktov a riešení. To potvrdzuje aj obálka katalógu, ktorá hovorí: ,,Navrhujeme pre skutočných ľudí“.

Katalóg IKEA 2017 má viac ako 324 strán, bude z neho vytlačených 211 000 000 výtlačkov na FSC certifikovanom papieri, je preložený do 33 jazykov a distribuovaný v 48 krajinách.

Okrem tlačeného katalógu pripravila IKEA tento rok aj vylepšenú aplikáciu Katalóg IKEA, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny, tablety, počítače, notebooky, ako aj najnovšiu generáciu Apple TV. Aplikácia s digitálnym katalógom ponúka viac ako 3 hodiny pohyblivého a interaktívneho obsahu, jednoduchú navigáciu pre videá s návodmi, ako aj tipmi a nápadmi od našich kolegov. Vďaka funkcii rozšírenej reality si môžete pozrieť, ako by vami vybraný nábytok vyzeral priamo vo vašej domácnosti. Užívať si môžete aj 360° pohľad na zariadené izby.

Viac informácií, obrázkov a filmového materiálu nájdete na ww.IKEA.sk

Katalóg IKEA 2017 bude v distribúcii od 11.8.2016. Digitálna verzia katalógu IKEA 2017 bude k dispozícii od 18.8.2016.

V Obchodnom dome IKEA Bratislava bude Katalóg IKEA 2017 k dispozícií od 2.9.2016.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.