Dá sa bežať v lodičkách? Áno, ak je to pre dobrú vec!

evelynAk vám nechýba zmysel pre humor a trocha zdravej recesie, skúste tento rok tak trochu iný beh. Na vysokých opätkoch si môžete dobehnúť nielen po nákupnú poukážku v hodnote 3.000 EUR, ale aj pre dobrý pocit, že ste svoje lodičky a športové nasadenie venovali niekomu, kto sa potrebuje postaviť na vlastné nohy.

To, že väčšina žien má slabosť pre vysoké topánky, je známa vec. V lodičkách s hriešne vysokým podpätkom sme schopné za deň nabehať aj niekoľko kilometrov. Vedeli ste však, že beh v lodičkách je aj charitatívno-zábavnou športovou disciplínou, ktorá má vo svete dlhoročnú tradíciu? Áno, je to tak, HIGH HEELS RUN, alebo ak chcete “Beh v lodičkách“, patrí v zahraničí medzi obľúbené charitatívne projekty, organizované každoročne v najväčších svetových metropolách pod rôznymi názvami  (High Heels run, Stiletto Run). Beží sa na krátku, 140 metrovú trať a podmienkou účasti sú samozrejme lodičky s opätkom minimálne 7 cm.

Tento rok pobežíme v lodičkách už po štvrtýkrát!

Od roku 2013 sa v lodičkách pre dobrú vec beží už aj u nás. Poriadne divoká slovenská verzia charitatívneho Behu v lodičkách, na ktorej nechýbajú ani muži či známe tváre, je každoročne spojená s nabitým sprievodným programom. A najmä s dobrým úmyslom pomôcť tým, ktorí potrebujú stáť na vlastných nohách! V poradí štvrtý ročník EVA HIGH HEELS RUN sa uskutoční už túto nedeľu, 25. septembra 2016 v nákupnom centre AUPARK Bratislava. Na štarte v lodičkách tento rok môžete stretnúť napríklad i známu televíznu komičku Evelyn, ktorá je ambasádorkou projektu, či charizmatického tanečníka Filipa Jankoviča.

3.000 EUR za menej ako 18 sekúnd? Áno, dá sa to aj v lodičkách! 

Prečo sa oplatí zapojiť? Víťazka získa nákupnú poukážku v hodnote 3.000 EUR, nový crossover Hyundai i20 Active na týždeň a ďalšie fantastické ceny. Okrem toho, každá jedna lodička na štarte pomôže mladučkej bojovníčke Miške Kevélyovej, ktorá doslova cez noc ochrnula na Cypre, vykročiť o krok bližšie k vysnívanej liečbe kmeňovými bunkami. Výťažok z celej akcie poputuje tento rok práve na jej konto. Jej príbeh a registračný formulár nájdete na www.behvlodickach.sk.

Evelyn je po prázdninách opäť vo forme: Máme dôkaz!

Svojrázna komička, herečka a zabávačka Evelyn alias Eva Kramerová opäť prekvapila.  V najnovšom videu, ktoré sa závratnou rýchlosťou šíri slovenským internetom dokázala, že je opäť vo forme!

Slováci ju jednoducho milujú. Svedčia o tom aj závratné štatistiky zdieľaní jej bláznivých video-nahrávok, vďaka ktorým sa za posledné dva roky dostala zo sociálnych sietí rovno na mediálne výslnie. No nájdu sa aj takí, ktorí si neodpustia štipľavé komentáre na margo jej neprehliadnuteľných ženských tvarov. Nielen preto, ale najmä pre lepší pocit sa Evelyn toto leto rozhodla pre radikálny krok. Zamakala na sebe, zatočila s ohováračmi a pustila sa do chudnutia. V známom bratislavskom fitku trénuje pod dozorom profesionálneho trénera takmer každý deň v týždni. A nielen to. Doslova sa do toho obula! Prijala výzvu a stala sa novou tvárou charitatívneho projektu EVA HIGH HEELS RUN (Beh v lodičkách), ktorý tento rok odštartuje už po štvrtýkrát, 25. septembra v bratislavskom Auparku. Sympatická blondínka tak celému svetu dokázala (a odkázala), že má nielen krivky, ale aj srdce na správnom mieste. A nerieši len svoju postavu, ale aj veci, ktoré majú v živote skutočný význam! Výťažok z tohoto zábavno-charitatívneho projektu bude totiž venovaný na konto Mišky Kevélyovej, ktorá doslova cez noc ochrnula na Cypre, aby jej pomohol postaviť sa na vlastné nohy. Ak chcete stretnúť Evelyn v lodičkách, príďte si po autogram 25. septembra do nákupného centra Aupark Bratislava! Viac o projekte Beh v lodičkách a registračný formulár nájdete na www.behvlodickach.sk.

 

Žienky, ukážme silu (charakteru)! Tento rok štartujeme lodičky pre dobrú vec už po štvrtýkrát.

My ženy sme bojovníčky. Ustojíme toho v živote veľa, hoc aj na vysokých opätkoch. Vždy keď nás život skúša, vyplačeme sa do vankúša, a ráno sa s úsmevom na tvári púšťame opäť do boja. Z lásky k svojim milovaným, alebo skrátka preto, že my ženy bojovníčky sa jednoducho odmietame vzdať.

miska-kevelyovaAj Miška Kevélyová, ktorej príbeh možno poznáte z médií, je bojovníčka. A nielen ona, ale i jej mamina Gizka, ktorej materinská láska a obrovské nasadenie bojovať za zdravie svojej dcéry, ktorá zo dňa na deň ochrnula z doteraz neobjasnených príčin, nás doslova dostali do kolien. Aj preto sme sa rozhodli tento rok naleštiť lodičky práve pre Mišku. Aby sme ju spoločnými silami doslova postavili na nohy. Veríme, že nás podporíte a 25. septembra pobežíte na 4. ročníku Behu v lodičkách v nákupnom centre Aupark Bratislava s nami. Každá jedna lodička na štarte totiž pomôže Miške vykročiť o krok bližšie k vysnívanej liečbe kmeňovými bunkami, ktorá je jej najväčšou nádejou. Ak sa nám to spoločnými silami podarí, možno už o rok bude bežať v lodičkách spoločne s nami…

Tak čo, milé bojovníčky, idete do toho 25. septembra s nami?

Registračný formulár, bližšie info o projekte a Miškin príbeh nájdete na www.behvlodickach.sk a www.bojovnicka.net. Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať ♥

Aj Tvoje lodičky môžu pomôcť. Obuj sa do toho ako Evelyn, zaregistruj sa na www.behvlodickach.sk a pomôžeš Miške o krok bližšie k splneniu jej veľkého sna 🙂

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.