La Dolce Vita s Oriflame

Dovolenkové obdobie je ďaleko za nami a my si už len v pamäti prehrávame posledné chvíle, ktoré sme prežili pri mori… Horúci vzduch, prekrásne pieskové pláže či exotické jedlá a drinky, to je všetko tento rok nenávratne preč, ak sa teda nechystáte niekam za teplom do trópov v zime. Pre väčšinu z nás však nastáva krutá realita – pomaličky oprašujeme jesenné a zimné oblečenie a chystáme sa na chlad.  

Milé dámy, máme pre vás dobré správy. S ORIFLAME ešte zbohom letu dávať nemusíte! Naša pätnásta kampaň v poradí si pre vás pripravila novinky zaliate talianskymi slnečnými lúčmi, ktoré hrejú v tomto pokročilom ročnom období predsa len viac ako tie slovenské. Ocitnite sa s nami v malebnom talianskom mestečku, vypite si s nami slastnú kávičku a vychutnajte si poslednú letnú energiu, ktorú vám posielame aspoň takto na diaľku.

OSLAVA DOKONALOSTI 

Tie z vás, ktoré dôverne ORIFLAME poznajú, vedia, že s prekrásnym Talianskom sa spája náš rad produktov Giordani Gold, ktorý rozmaznáva ženy po celom svete už štyri desaťročia. Je inšpirovaný talianskou kultúrou, prírodou a krásou tamojšej ženy, ktorá si dopraje luxusné a najmä kvalitné maličkosti. Tie sa postupne stávajú neoddeliteľnou súčasťou jej života a jej osobnosti. Je nám potešením, že v kampani 15 uvádzame hneď niekoľko noviniek z Talianskom inšpirovanej kolekcie a dúfame, že si ich zamilujete rovnako ako my.
9640719_32751-ocny-tien-gg_smallRad Giordani Gold (GG) si mnohé ženy spájajú najmä s kultovými guľôčkovými púdrami. Obľúbené guľôčkové farby si teraz budete nanášať nielen na svoje líčka, ale aj na očné viečka. Žiarivé Guľôčkové očné tiene GG v intenzívnych farbách sa postarajú o to, aby bol váš pohľad jednoducho neodolateľný. Obsahujú kašmírové vlákna, sú hebké a podobný look dodajú aj vašim očiam. Guľôčkové očné tiene prichádzajú v troch odtieňoch a zvládnete s nimi tak jemné líčenie, ako aj dymový efekt. Ak si očné tiene zakúpite v tejto kampani, profesionálny štetec k nim vás bude stáť len euro. Guľôčkové očné tiene GG, kódy 32748, 32750 – 32751, cena 7,49 €, str. 5.
Niektoré ženy obľubujú skôr ohraničený pohľad, preto je ich verným pomocníkom nielen očný tieň, ale aj kvalitná očná linka. V kolekcii GG sme sa už dávnejšie zoznámili s čiernou linkou Caligraphy, ktorá prekvapuje šikmým a tvrdým hrotom pre čo najdokonalejší výsledok s využitím čo najmenšej námahy. Teraz nájdete túto obľúbenú kamarátku aj v sýtej modrej či hnedej farbe. Stačí si vybrať, či kúpite len jednu, alebo rovno obe. Tekutá očná linka GG Caligraphy, modrá – kód 33040, hnedá – kód 33042, cena 6,49 €, str. 6.
 
9656672_32576-spirala-gg-iconic_2_smallTIP ORIFLAME! Nikdy sa neuspokojte len s jedným odtieňom na vyčarovanie dokonalého pohľadu… Nanášajte si vždy bledší tieň ku kútikom očí, naopak ten najtmavší k vonkajšiemu kútiku. Myslíte si, že linku už netreba? Omyl. Jemná linka spraví divy a opticky zahustí vaše riasy.  
Uznajte, ktorá z nás ráno opúšťa domov bez zvýraznených mihalníc? Takých žien je asi veľmi málo, pretože špirála je akousi povinnou jazdou pri každom mejkape. Máte jednu na objem, jednu na predĺženie a k tomu ešte aj kefku na prípadné oddelenie zlepencov? Všetky tieto špirály rovno zahoďte a spoľahnite sa na Viacúčelovú špirálu GG Iconic. Po jej použití budete mať krásne mihalnice po celý deň, pričom im dodá aj požadovaný objem, aj dĺžku. Navyše budú vaše riasy v dobrých rukách. Vďaka zmesi zjemňujúcich provitamínov, ktoré obsahuje každá jedna špirála, ich budete mať hebké ako nikdy predtým. Pozor, pri zakúpení špirály alebo očnej linky môžete mať za euro krásnu zlatú pinzetu GG aj s puzdrom. Viacúčelová špirála GG Iconic, kód 32576, cena 6,99 €, str. 6.
VIETE, ŽE… Giordani Gold je prvá kolekcia Oriflame vôbec? Jej vznik sa datuje do roku 1976. Rok 2016 je preto pre nás jubilejným, pretože oslavujeme 40 rokov tohto radu úžasných produktov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.