Ovládnite kuchyňu dotykom

miele-novinka-www-modernysvet-skKuchyňa prepojená s obývačkou v jednom otvorenom priestore je dnes už bežným dispozičným riešením s nesporným množstvom výhod. Pre dosiahnutie ničím nerušeného vizuálneho dojmu je však potrebné klásť dôraz na zosúladenie dizajnu zariadenia oboch zón.  Skúsení architekti vedia, že na detailoch záleží, a preto odporúčajú jednoduché a čisté línie nábytku bez rukovätí. To isté však platí aj pre kuchynské spotrebiče.

Nájsť na trhu kuchynský spotrebič bez rukovätí bolo donedávna nemožné.  Nový dizajnový rad zabudovateľných spotrebičov Miele ArtLine je preto v tomto ohľade považovaný za doslova revolučnú dizajnovú zmenu. Všetky spotrebiče sú bez rukovätí, a  dokonale tak splývajú s líniou kuchynských dvierok.

Rad Miele ArtLine je charakteristický sklenenými čelnými stranami a integrovanými displejmi. Portfólio prístrojov zahŕňa rúry na pečenie, parné rúry s funkciou pečenia a rúry na pečenie s mikrovlnkou. V ponuke nechýbajú ani kávovary, varné dosky, nahrievače riadu, vákuovacia zásuvka, vinotéky, chladničky a mrazničky, či umývačka riadu s technológiou Knock2open – všetko bez rukovätí. Bohatú produktovú mozaiku uzatvárajú odsávače pár, ktoré po vypnutí doslova zmiznú pod povrchom nábytku.

Rad Miele ArtLine  technologicky nadväzuje na sériu zabudovateľných spotrebičov Miele Generácie 6000. Jediným rozdielom je, že pri manipulácii je namiesto rukoväti využívané senzorové tlačidlo Touch2open, integrované v ovládacom paneli prístroja. Dvierka spotrebičov sa teda otvárajú jemným dotykom, po ktorom sa tlmene sklopia do dolnej konečnej polohy.

Modely Miele ArtLine sú dostupné v dvoch verziách výbavy. V základnej sú prístroje vybavené  ovládaním DirectSensor. Top modely majú zbudovaný displej M Touch, ktorý vzhľadom pripomína smartfón a je disponuje funkciou vyhľadávania automatických programov.

Decentnú a zároveň elegantnú symbiózu spotrebičov radu ArtLine s  nábytkom dosiahnete aj vďaka trom v rôznym farebným variantom – grafitovo šedému, briliantovo bielemu a obsidián čiernemu. Užívateľ si tak  môže dokonale prispôsobiť vzhľad kuchyne svojim vlastným preferenciám.

Na Slovensku je rad Miele ArtLine dostupný od októbra 2016.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.