• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  jún 2017
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « máj   júl »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Najnovšie

 • Meta


V dnešnej uponáhľanej dobe potrebuje človek v mnohých situáciách fungovať aj na viac ako 130 %. Veľa pracovných povinností, stresové vypätie, nedostatok spánku, nesprávne stravovanie a absencia športu, to všetko výrazne oslabuje náš organizmus. Cítime sa unavení a bez energie. Po čase začíname pociťovať symptómy syndrómu vyhorenia. Jedným z prvých príznakov tohto civilizačného neduhu je pokles vitality, strata energie a k tomu sa pridružia vrásky na tvári. Klesá nám hlavne bunková energia v tele.

Pýtate sa prečo telo stráca energiu? Znížená vitalita a energia je zapríčinená nedostatočnou schopnosťou organizmu odstraňovať škodlivé látky a toxíny z tela. Ľudia v malej miere dbajú na detoxikáciu organizmu. Telo zanesené toxínmi vydá veľa energie na vlastnú očistu. Nezostáva mu teda dosť energie na iné aktívne procesy. Stimulácia organizmu cez kofeín, energetické nápoje, lieky, či cukor zbytočne telo ešte viac zahlcuje škodlivými látkami a spôsobuje energetické výkyvy.

Príroda je v tomto prípade najlepšia liečiteľka. Pozná tajomstvo ako bojovať proti únave, vyčerpaniu a ako zvýšiť koncentráciu. Prírodné extrakty využívané v tradičnej čínskej medicíne spojil do dvojfázového výživového doplnku  K2 Anti Age aj slovenský výrobca výživových doplnkov – spoločnosť Kompava.

Ako byť počas dňa svieži?

Denná zložka K2 Anti Age Day obsahuje v  4 kapsulách až 1000 mg cordycepsu sinensis, 566 mg ženšenu pravého (panax ginseng) a 50 mg koenzýmu Q 10.  Všetky tri zložky podporujú tvorbu bunkovej energie v mitochondriách cez deň. Očisťujú zanesené bunky, ktoré potom zlepšujú koncentráciu, vitalitu tela, fyzický výkon, sexuálne zdravie a mentálnu bystrosť.

Detoxikujte v noci

Spomedzi ľudských orgánov, ktoré pracujú „najťažšie“, by si pečeň zaslúžila zlatú medailu. Každý deň plní  viac než 500 rôznych funkcií. Je zásobárňou živín ako je železo a B12, detoxikujete stovky, ak nie tisíce rôznych chemikálií. Naša pečeň potrebuje pomôcť. Najsilnejší proces očisty organizmu je v noci, počas spánku. S detoxikáciou je spojená práve pečeň, ktorá je podľa biologických hodín najefektívnejšia v noci medzi 1:00 – 3:00. Pravidelná a funkčná detoxikácia sa odrazí na tom, ako sa ráno po prebudení cítite.  Pri správnej detoxikácii a regenerácii sa budete ráno cítiť svieži, zdraví, plní energie a hlavne vitálnejší ako predchádzajúci deň.  Na podporu detoxikácie počas noci odporúčame pred spaním 2 kapsuly nočnej fázy K2 Anti Age Nihgt. Extrakt z brokolice a extrakt z hroznových semienok zintenzívňuje proces detoxikácie a bunkového čistenia, chránia bunky pred poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie, vitality,  mladosti a bez tmavých kruhov pod očami.

Súťaž! Kompava a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž. Súťažná otázka: Prečo je dôležitá očista organizmu? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 7.júla. Dvaja výhercovia dostanú darček na vyskúšanie.

 

 

 


Leave a Reply


*