• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  december 2017
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « nov   jan »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Najnovšie

 • Meta


„Nie je dôležité, kde ste dnes, ale kde chcete byť zajtra.“

Presne tým sa riadia Tina a Vlado Zlatošovci, autori knižnej novinky Supertelo, ktorá práve prichádza na pulty kníhkupectiev. Manželia sa desiatky rokov venujú ľuďom s nadváhou, pohybu a optimalizácii výživy a životosprávy. Svoje skúsenosti, vedomosti a konkrétne návody zhrnuli do knihy Supertelo, prvého komplexného manuálu slovenských autorov. Vďaka ich radám a odporúčaniam získate návod na dosiahnutie zdravého, krásneho a vitálneho tela. Kniha vás naučí dosiahnuť optimálnu kondíciu bez pomoci trénera. Obsahuje pohybovú abecedu na cvičenie v pohodlí domova aj bez pomôcok, recepty na zdravé jedlá a mnoho iných užitočných a zaujímavých informácií. Vykročte v ústrety zdraviu s novou knihou Supertelo a staňte sa lepšou verziou samého seba. Kniha vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri, viac na www.fortunalibri.sk.

Podujatie moderovala Soňa Müllerová a knihu pokrstili herečka Monika Hilmerová a choreograf Jaro Bekr.

V zdravom tele zdravý duch

Tina Zlatoš TurnerováVlado Zlatoš – experti na optimálnu životosprávu, stravovanie a pohyb – učia ľudí, ako sa o seba správne starať podľa svojich možností a životných podmienok, s rešpektovaním povinností a záľub. Nemusíte meniť svoj život od základov, každý deň stačí urobiť malé, ale významné kroky. Cieľom je dosiahnuť vlastnú vnútornú spokojnosť. Knižná novinka Supertelo je komplexným návodom na pochopenie, ako funguje naše telo od biochémie cez psychológiu až po cvičenie. Obsahuje aj kapitolu pre ženy, ktorá rozoberá otázky o tehotenstve, celulitíde, estetických zákrokov a ženskú životnú silu ako takú. Okrem dôležitých rád a tipov, účinných cvikov a výživných receptov sa dozviete, ako sa vyhnúť chybám, jojo efektu a ako sa dopracovať k vysnívanej postave a zdravej štíhlosti, ktorá vydrží po zvyšok života. Kniha Supertelo vám pomôže postarať sa o seba z mentálnej a telesnej stránky najlepšie, ako sa len dá. Bude vám motiváciou, koučom a priateľom v jednom.

O autoroch

Rodina Zlatošovcov

Manželia, rodičia, športovci, tréneri a experti na optimálnu životosprávu, optimálne stravovanie i optimálny pohyb. Ich celoživotná filozofia sa spája s heslom Staň sa lepšou verziou samého seba. Veria, že lepší, zdravší a úspešnejší život nás čaká vtedy, keď kvalitné informácie premeníme na znalosti a myšlienky na činy. Pomáhajú ľuďom pochopiť, že zdravé, pekné a najmä funkčné (super)telo plné životnej energie nie je cieľ, ale nástroj, ktorý pomáha viesť krajší a plnohodnotnejší život. Od roku 2011 sú rodičmi dcérky Amelie Zoe.

Mgr. Tina Zlatoš Turnerová

V rokoch 1985 až 1998 reprezentovala Slovensko v ľahkej atletike, konkrétne v behu na 400 a 800 metrov. Je niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska a držiteľkou slovenského rekordu v šprinte na 300 metrov. Neskôr sa venovala plážovému volejbalu a bola súčasťou prvej slovenskej dvojice, ktorá na svetovej sérii postúpila do hlavnej súťaže turnaja. Okrem iného je aj fotografkou, ktorá píše básne a maľuje. Napísala úspešnú kuchársku knihu Tradičné dezerty zdravo a chutne (2015, Fortuna Libri) a je spoluautorkou odbornej publikácie o plážovom volejbale. V Bratislave vedie vlastné tréningové centrum Beach Volley Academy a trénovaniu ľudí sa venuje od roku 2001.

PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD.

Od roku 2000 sa venuje optimalizácii stravovania a funkčným formám pohybu (zápasenie, silová gymnastika, parkour, freerun). Je zakladateľom a spoluzakladateľom úspešných projektov (telocvične, funkčné stoličky), ale aj startupov (aplikácia na kvantifikáciu metabolického zdravia či aplikácia pre digitálnu antropometriu). Okrem toho je autorom vyše 200 odborných článkov.


Leave a Reply


*