V aktuálnej kolekcii značky Deichmann nájdete trendové espadrilky najrôznejších štýlov, farieb a materiálov. Ich spoločným znakom je povrazová stopa a skutočne precízne spracovanie. Tieto modely sú určené pre všetky vekové kategórie a pre všetky stupne náročnosti. Dovoľujeme si vám pár z nich predstaviť.


​Pôvodne plátenná obuv, ktorej podošva sa vyrábala splietaním pevnej trávy prešla časom mnohými obmenami a vylepšeniami. To čo sa však na tejto obuvi stáročiami nezmenilo a nedalo nijako viac vylepšiť je ich maximálna priedušnosť a pohodlie. Vyberať si môžete zo štýlových modelov na nízkej podrážke, ktorá je zdobená prepletaným jutovým vláknom. Materiálové a farebné prevedenie obuvi sa prispôsobuje aktuálnym trendom.Originálny trendový tip: tradičné plátenné espadrilky ozvláštňujú metalické pruhy a kontrastne biela žraločia podošva.

Pre verných fanúšikov kože: kožené modely sa nesú prevažne v neutrálnych zemitých tónoch či v klasickom čiernom prevedení. Pokiaľ chcete upútať pozornosť okoloidúcich, výrazne lesklé strieborné espadrilky sú to pravé pre vás. Krásnym detailom a tiež funkčnou vlastnosťou týchto kožených modelov je nenápadné a nadčasové perforovanie prednej časti obuvi.

ONLINE EXCLUSIVE: model limitovanej edície, ktorý dostať iba na eshope značky Deichmann, zdobený nádhernou precíznou výšivkou za skvelú cenu!

 

Ostatné textilné modely či kúsky zo syntetiky krášlia tiež rôzne kamienkové aplikácie alebo štýlové šnurovanie okolo členku, ktoré dodajú vášmu outfitu ten správny šmrnc.


Leave a Reply


*