1.       Neodmysliteľným trendom nastávajúcich sezón sa stali VÝŠIVKY, ktoré už nebudú zdobiť len košele, nohavice a šaty, ale budú krášliť aj obľúbenú OBUV a KABELKY.

2.       Zelená svieti taktiež NÁŠIVKÁM – hravým variantom ku klasickej a prácnejšej výšivke.Druhy výšiviek, ktoré sú v kurze – country, orientálne, ľudové a klasické kvetinové, výber je bohatý.

Toto prevedenie je ako stvorené pre romantické duše. A dokonca i športovú obuv dokáže takýto folkový detail povýšiť na spoločenskú. Veď uznajte sami, tenisky posiate kvetinami sú hotová pastva pre všetky oči!

Nášivky – našívané alebo naliepané vyšívané aplikácie sú „COOL“ doplnkom hlavne pre mladšie ročníky. Modely s nášivkami sršia originálnym nápadom, pestrosťou a jednoznačne i pohodlím. 

 Osvojme si starostlivosť o nádhernú výšivku/nášivku – aplikáciu nikdy nedrhneme kefkou, obuv ani kabelky nenechávame močiť vo vode a už tobôž neperieme v práčke! Tkanina výšivky by sa mohla oslabiť, stratiť pevnosť a pravdepodobne i farbu. Výšivku, ale i celý textilný podklad dokážeme ochrániť pred nadmerným znečistením ochranným sprejom. Blokátor nečistôt nanášame raz za čas zo vzdialenosti 30cm, presne tak ako v prípade zafixovania si účesu lakom na vlasy.


Leave a Reply


*