Doro 8040 – Mimoriadne jednoduchý smartfón

S telefónom Doro 8040 si nemusíte robiť starosti so zložitým rozhodovaním. Akúkoľvek akciu vykonáte ľahko vďaka novému intuitívnejšiemu ovládaniu, ktoré tiež ukladá informácie o najčastejšie používaných funkciách. Prejdite prstom hore a dostanete sa k ďalším príkazom a aplikáciám. Potiahnite doľava, ak chcete zobraziť rýchle akcie a oznámenia. Telefón Doro 8040 ponúka tiež praktické služby ako My Doro Manager a Doro Connect and Care®, ako aj integrované tlačidlo pomoci.

Cena je 219 eur.

Doro 1360 – Príjemné ovládanie – tlačidlový telefón

Telefón s fotoaparátom a možnosťou vloženia dvoch SIM kariet. Je určený pre používateľov, ktorí dávajú prednosť čítaniu a písaniu textových správ či prehliadaniu fotografií na širšom displeji. Široké, konvexné klávesy uľahčujú vytáčanie a písanie textových správ a vstavané tlačidlo dáva pocit väčšej bezpečnosti. Zaistite si prísun aktuálnych správ a zábavy vďaka FM rádiu zabudovanému v telefóne a posvieťte si na cestu pomocou praktického vstavaného svietidla.

Cena 34,90 eura.

Doro 2404 – Všetko pod kontrolou – véčko

Mobilný telefón s možnosťou vloženia dvoch SIM kariet určený pre používateľov, ktorí majú radi jednoduchú ponuku a preferujú vyklápacie telefóny, ktoré bránia náhodnému vytáčaniu. Tlačidlá s priamymi voľbami a široké klávesy uľahčujú písanie textových správ, telefonovanie a zhotovovanie fotografií. Zabudovaná baterka vám pomôže nájsť cestu v tme. S tlačidlom pomoci sa budete cítiť ešte bezpečnejšie a LED kontrolka vás upozorní na zmeškané hovory alebo nízky stav nabitia batérie.

Cena 40,90 eura.

Doro 3500 – Bezpečnostný náramok

Elastický náramok s tenkým tlačidlom osobného alarmu, ktorý je dostupný v rade atraktívnych farebných kombinácií. Po spárovaní so smartfónom Doro alebo kompatibilným bežným telefónom vďaka nemu môže jeho nositeľ aktivovať alarm aj vtedy, keď na telefón nedosiahne (napríklad pri sprchovaní alebo keď je telefón vo vedľajšej izbe). Nosí sa okolo zápästia alebo krku, kde je vždy poruke, a predstavuje ideálny doplnok k aplikáciám Doro Alarm a Doro Connect and Care. Cena je 30 eur.

 

 

 

 


Leave a Reply


*