• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  november 2018
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « okt   dec »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Najnovšie

 • Meta


Exkluzívny bratislavský koncert 20-násobnej slávice avizoval malé zázraky a mágiu v spojení s jedinečným hlasom Lucie Bílej, ale samotný večer ešte predčil očakávania. Niekoľkonásobné standing ovation, nekončiaci potlesk a dojatí diváci – aj tak vyzeral jediný vianočný galakoncert Lucie Bílej na zaplnenom Zimnom štadióne v Bratislave.

Lucie Bílá: „Bolo to ako nebo na zemi. Bola to rozprávka a veľmi silný emocionálny zážitok„.

„Nedokážem ani slovami opísať, ako som sa včera cítila na vašom koncerte. Bol to nezabudnuteľný zážitok. Ten pocit, čo vo mne zostal, si v sebe uchovám na veľmi dlhú dobu…Ďakujem…“ takéto a podobné reakcie na večer ponúkli sociálne siete krátko po koncerte, ktorý sa svojim prevedením možno zapíše aj do histórie.

Prvýkrát na Slovensku v takejto veľkosti a na koncerte bola použitá 3D technológia a holografická show, ktorá umožnila viaceré zaujímavé vizuálne efekty, ale hlavne duet Lucie Bílej s Luciou Bílou. „Bol to neopísateľný zážitok zaspievať si duet s Luckou Bílou – to sa mi ešte nikdy nestalo“ tešila sa z koncertu Lucie Bílá.

Zážitok umocňovali aj veľkolepé LED projekcie pripravované špeciálne iba pre tento jediný večer a samozrejme nádherné šaty, ktorých autorom je Boris Hanečka a ktoré šikovne doplnila najrôznejšími doplnkami jej osobná štylistka Sandra Žigová.

Neodmysliteľnú doprovodnú skupinu Petra Maláska tentoraz posilnil 40-členný orchester, ktorý ešte umocnil sviatočnú atmosféru.

„V tejto uponáhľanej dobe to malo byť takmer 120 minút venovaných nielen na dvere klopajúcim Vianociam, snehu a radosti, ale aj viere, rodine, anjeloch, láske k Bohu a dokonca aj Panne Márii. Ak sa nám to čo i len troška podarilo a boli aj nejaké zimomriavky – tak sa veľmi tešíme a ďakujeme Lucke za príležitosť“ tešila sa po koncerte autorka večera a organizátorka Silvia Nemčovičová.

/Foto: Patrik Ratajský/

 


Leave a Reply


*