• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  november 2018
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « okt   dec »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
 • Najnovšie

 • Meta


Prestížna súťaž krásy MISS SLOVENSKO odštartovala v týchto dňoch úvodnú časť svojho 24. ročníka. Záujemkyne o priamy postup do semifinále môžu posielať svoje prihlášky prostredníctvom formuláru http://www.miss-slovensko.sk/prihlasenie/, ktorý je zverejnený na oficiálnej stránke súťaže. Elektronické dotazníky, ktorých súčasťou musí byť aj minútová videovizitka, sú jedinou možnosťou, ako urobiť krok vpred a postúpiť do januárového semifinálového kastingu.

Podmienky pre záujemkyne zostávajú rovnaké ako v predchádzajúcich rokoch. Vek 18-24 rokov, slobodné, bezdetné a musia mať slovenskú štátnu príslušnosť. Nemôžu mať výrazné tetovanie či plastické vylepšenia tela či tváre.

,,Zo skúseností, ktoré s online prihlasovaním máme, odporúčam všetkým dievčatám poslať prihlášku čo najskôr. Vždy nám totiž prídu desiatky dotazníkov tzv. o päť minút dvanásť a konkurencia je v tom prípade oveľa väčšia,“ odporúča riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 16. januára 2019, vyberie porota pod vedením Karolíny Chomistekovej užší výber dievčat.  Tie sa potom  20. januára 2019 stretnú na veľkom semifinále, z ktorého vzíde  už nová finálová dvanástka. ,, Dievčatá, ktoré dostanú pozvánku do semifinále, budú môcť pred nami zažiariť osobne a verím, že aj tento rok sa nám podarí zostaviť skvelý tím,“ dodala ďalej Chomisteková.

Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už viac ako 20 rokov spája s eleganciou, krásou a dynamikou svetoznámych módnych šou. Kontinuálne patrí medzi najdlhšie vysielané súťažné galaprogramy v priamom prenose na Slovensku.

Počas aprílového finálového večera zvolí porota Miss Slovensko 2019, ktorá postúpi na svetovú súťaž Miss World. Nebude chýbať skvelá televízna šou, exkluzívny program a odvážne dievčatá, ktoré sa neboja ísť za svojim snom.


Leave a Reply


*