• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  marec 2019
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « feb   apr »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Najnovšie

 • Meta


Oddychujte aktívne! Aj v duchu tohto hesla sa nieslo tretie sústredenie finalistiek súťaže MISS SLOVENSKO, ktoré bolo zamerané hlavne na športové disciplíny. Krásky si počas pobytu v rezorte GOTHAL Liptovská Osada spomedzi seba zvolili aj Miss SPORT.

Dievčatá, ktoré vybrala do tohtoročnej finálovej zostavy riaditeľka Karolína Chomisteková, musia očariť nielen krásou, ale dôležitý je aj ich prístup k životu. Práve šport mal ukázať, ako sú na tom s fyzickou kondíciou, ako vedia zabojovať za tím, ale aj to, ako si poradia s disciplínami, ktoré možno nikdy neskúšali. „Plávanie či fitnes tréning sú u mnohých dievčat na denno-dennom poriadku, ale pre všetky bola napríklad úplnou novinkou lezecká stena, ktorú si hneď po príchode išli radšej vyskúšať. Všetko ale zvládli, ako správne silné ženy. Máme skvelé finalistky,“ povedala po zdolaní športovej disciplíny Chomisteková.

Finalistky sa na základe žrebovania rozdelili do štyroch družstiev. Každé malo svoj špecifický tímový  make-up. Potom si museli medzi sebou zvoliť, koho oddiel deleguje na tú-ktorú disciplínu . Napokon zvíťazil modrý tím a po netradičnom rozstrele v podobe aquazorbingu si titul Miss SPORT odniesla Alica Ondrášová. Ako sa dievčatám darilo na lezeckej stene či v bazéne, si môžete pozrieť v rámci priameho prenosu z finálového večera voľby Miss Slovensko, ktorý 27. apríla odvysiela TV JOJ.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková však dopriala svojim zverenkyniam aj chvíle úplného relaxu, ktorých rezort Gothal Liptovská Osada ponúka hneď niekoľko. Či už je to bowling, oddych v príjemnej 35-stupňovej vode relaxačného bazéna, 25-metrový plavecký bazén so štýlovým stropom, ale aj príroda, ktorá celý areál obklopuje. „Pred rokom sme boli v Gothale po prvý raz a verím, že tento rok sme tu neboli poslednýkrát. Je tu naozaj nádherne a opäť nás privítali s viacerými novinkami,“ dodala.

Veľkú radosť mali finalistky súťaže Miss Slovensko 2019 aj z ubytovania v chalupách Gothal, ktoré vychádzajú z tradícií, ale zároveň spĺňajú všetky požiadavky pre dokonalý komfort.

/Foto: Peter Stas/

 


Leave a Reply


*