• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  apríl 2019
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « mar   máj »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  
 • Najnovšie

 • Meta


Tyčinky značky YES! v sebe spájajú ovocie, zeleninu a orechy, ktoré spoločne vytvárajú netradičné príchute. Vyznačujú sa vysokým obsahom vlákniny a proteínu, ktorý čerpajú prevažne z orechov. Orechové tyčinky YES! sú vhodné pre vegetariánov, pretože neobsahujú lepok a je v nich obsiahnutých iba 5 g cukru. Unikátna kombinácia ovocia, zeleniny a mandlí sa snúbi v ovocnej tyčinke YES!, ktorá neobsahuje žiadny pridaný cukor. Vzhľadom na to, že je bez lepku a laktózy, je ideálnou voľbou predovšetkým pre vegánov.

Značka YES! predstavuje nové orechové a ovocné tyčinky, ktoré sa môžu pýšiť vhodným nutričným profilom. Majú netradičné a svieže príchute inšpirované ingredienciami, ktoré poznáte z prírody. Značka YES! uviedla v súčasnej dobe na trh hneď tri nové varianty a ďalšie môžu v budúcnosti pribúdať. „Vstupom značky YES! na náš trh chceme dokázať, že výborné nutričné hodnoty a skvelá chuť sa nevylučujú. Naopak. Naše tyčinky sú nutrične priaznivé, sú vhodné pre vegetariánov (pri ovocnom variante aj pre vegánov) a v slepých testoch preukázali, že chutia skvele,“ hovorí Martin Jiruška, brand manager značky YES!.

Značka YES! vstupuje so svojimi tyčinkami aj na zahraničné trhy. Aktuálne je dostupná vo Veľkej Británii, kde sa aj vyrába, v Holandsku a v Českej republike. V ďalších krajinách bude značka uvedená v priebehu tohto roka. Tyčinky sú zložené z prírodných ingrediencií, kombinujú v sebe ovocie, zeleninu, orechy, ale napríklad aj vysokopercentnú čokoládu. „Inšpirovali sme sa prírodou, a to nielen zložením, ale tiež prístupom k výrobe. Prírodné ingrediencie dopĺňa aj starostlivosť o životné prostredie. Aktuálne napríklad vyvíjame nový obal, ktorý by bol ľahko recyklovateľný, bôby na výrobu čokolády pochádzajú z certifikovaných zdrojov a neustávame v snahe redukovať odpad vznikajúci pri výrobe,“ dodal Martin Jiruška.

V obchodoch sú k dispozícii dva varianty orechových tyčiniek – Mandle, horká čokoláda a morská soľ a Zmes orechov, horká čokoláda a brusnice. Vďaka svojmu zloženiu sú vhodným zdrojom bielkovín. Tie tyčinky čerpajú iba z orechov, ktoré napomáhajú regenerovať telo a regulovať cholesterol v krvi. „Naše orechové tyčinky obsahujú výrazne menej cukru oproti najpredávanejším orechovým tyčinkám na našom trhu. Navyše, sú doplnené 82%-nou  horkou čokoládou, morskou soľou či šťavnatými brusnicami,“ doplnil Martin Jiruška.

Ďalšou novinkou je ovocná tyčinka kombinujúca zelené jablko, cviklu a mandle. Má vysoký obsah vlákniny a je vyrábaná bez pridaného cukru. Navyše sú do nej pridané mandle, vďaka ktorým tyčinka ponúka výrazne viac bielkovín.

Orechové a ovocné tyčinky YES! sú ideálnou desiatou pre všetkých, ktorí si radi doprajú kvalitné suroviny a skvelú chuť. Dajú sa zobrať do práce, na hodinu jogy, do školy či na dovolenku.

Rozmanitosť prírody v troch príchutiach:

Orechová tyčinka – Mandle, horká čokoláda a morská soľ

Prvá z tyčiniek YES! obsahuje prevažne orechy (mandle a pražené arašidy), ktoré sú doplnené o kvalitnú horkú čokoládu a morskú soľ. Tyčinka obsahuje iba 5 g cukru a proteín. Je ideálna pre vegetariánov, športovcov a pre tých, ktorí radi objavujú kombinácie slaných a sladkých chutí.

Orechová tyčinka – Orechy, horká čokoláda a brusnice

Druhá z tyčiniek YES! je kombináciou orechov, kvalitnej horkej čokolády a šťavnatých brusníc. Obsahuje proteín a vlákninu. Brusnicovo-orechová tyčinka má iba 5 g cukru a neobsahuje lepok. Navyše je vhodná pre vegetariánov.

Ovocná tyčinka – Zelené jablko, cvikla a mandle

Prevažne ovocná tyčinka YES! je na slovenskom trhu  dostupná v jablkovo-cviklovej kombinácii. Jej jedinečnosť spočíva predovšetkým v zložení – obsahuje nielen ovocie a zeleninu, ale tiež mandle. Je vyrobená bez pridaného cukru, konzervantov, lepku a laktózy. Je ideálnou voľbou pre vegánov a milovníkov bohatých a sviežich chutí.

Odporúčaná maloobchodná cena je 1,19 EUR.


Leave a Reply


*