• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  máj 2019
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « apr   jún »
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • Najnovšie

 • Meta


Base pump with amplifiers on stylized background. The Artistry brand unveils the future of skincare with Artistry Signature Select Personalized Serum,our first completely customizable treatment to address your multiple and specific skincare concerns. Depending on the skin concerns,the customer selects up to 3 different amplifiers from the five highly concentrated options: hydration,brightening,anti-wrinkle,firming and anti-spot.

Budúcnosť starostlivosti o pleť je personalizácia – a teda je najnovšie riešenie pre mladistvejšie a zdravšie vyzerajúcu pleť. Značka Artistry™ predstavuje Artistry Signature Select™ Personalizované sérum so silou až troch sér v jedinom účinnom prípravku. Každá zákazníčka si môže vytvoriť vlastné riešenie podľa rôznorodých a špecifických potrieb svojej pleti a odhaliť tak najkrásnejšiu pleť, akú kedy mala.

Ako funguje

Pri vzniku Artistry Signature Select™ Personalizovaného séra stojí univerzálna báza, ktorá pozostáva z piatich zložiek značky Nutrilite™. Jedná sa o výťažky z čerešne acerola, čierneho ríbezľu, zeleného čaju, granátového jablka a špenátu, ktoré rýchlo prenikajú do povrchu pokožky a prispievajú k regenerácii jej vzhľadu. Zákazníčka si potom podľa individuálnych potrieb svojej pleti vyberie až tri koncentrované aktivátory: Hydratačný aktivátor, Rozjasňujúci aktivátor, Aktivátor proti vráskam, Spevňujúci aktivátor alebo Aktivátor pre zjednotenie tónu pleti, u ktorých je klinicky dokázané, že zmierňujú viditeľné známky starnutia. Aktivátory sa potom pootočením viečka zmiešajú s bázou, čím dôjde k aktivácii cieľových zložiek v personalizovanom sére každej zákazníčky.

Za vznikom prípravku stály skutočné potreby pleti

Hlboké povedomie o rôznych potrebách pleti a o tom, ako ich vnímajú ženy, získali vedecký pracovníci Artistry™ z rozsiahlych výskumov. Zdrojom ich znalostí sa stali špeciálne makrofotografie a údaje od viac ako 32 tisíc žien a mužov rôzneho veku, etnického pôvodu a typu pleti z vlastnej databázi F.A.C.E.S. (počítačový systém pre vyhodnocovanie analýzy pleti) spoločnosti Amway. Uvedené údaje popisujú, ako účastníci vnímajú svoju pleť, jej potreby a tiež ako často bola ich tvár v uplynulých 10 rokoch vystavená slnku.

Štúdia odhalila nasledujúce skutočnosti:

 • Ženská pleť má špecifické a rôznorodé potreby, pričom 98 % žien uviedlo viac ako jednu špecifickú potrebu a 95 % tri a viac potrieb.
 • Tieto potreby spadajú do piatich hlavných kategórií: suchá pleť, matná pleť, hyperpigmentácia / nerovnomerný tón pleti, jemné linky a vrásky a strata pevnosti a pružnosti pleti.
 • Akonáhle rôznorodé potreby pleti získajú na intenzite, začnú sa stupňovať a výsledkom je, že sa objavia ešte závažnejšie a viditeľnejšie príznaky starnutia.

„Tieto poznatky poukázali na potrebu plne individualizovaného prípravku, ktorý potreby pleti naplňuje individuálnym a komplexným spôsobom,“ prehlásil vedúci výskumný pracovník značky Artistry Jason Rothouse. „Artistry Signature Select™ Personalizované sérum sme navrhli, aby sme vyriešili rôznorodú škálu problémov ženskej pleti. Zloženie jednotlivých výrobkov sa navzájom doplňujú, aby sme dosiahli čo možno najlepších výsledkov.“

Jedna univerzálna báza. Päť koncentrovaných aktivátorov. 25 personalizovaných riešení.

Značka Artistry™ ponúka kozmetické riešenia, ktoré spojujú to najlepšie z prírody s najaktuálnejšími preverenými vedeckými poznatkami. Dokonalým stelesnením takej kombinácie je práve nové Artistry Signature Select™ Personalizované sérum.

Jedna univerzálna báza spojuje rastlinné zložky značky Nutrilite™ s vyspelými technológiami Artistry™. Výsledkom je koncentrované sérum, ktoré po zmiešaní s aktivátormi posilňuje a vyživuje základy pleti a chráni pleť pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia.

Báza:

 • 100% voda obohatená o fytonutrienty obsahuje päť zložiek značky NUTRILITE™ – výťažok z čerešne aceroly, čierneho ríbezľu, zeleného čaju, granátového jablka a špenátu;
 • obsahuje najvyššiu koncentráciu a najväčšie množstvo rastlinných zložiek schválených značkou NUTRILITE™, ktoré kedy boli v kozmetickom prípravku Artistry™ použité;
 • zlepšuje prenikanie aktivátorov do pokožky až o 175 % a pomáha technológiám aktivátorov dostať sa do tých vrstiev pleti (vrchná, stredná, najhlbšia), kde sú najviac potrebné;
 • pomáha spustiť funkciu aktivátorov a zmiešať ich do ideálne vyváženej koncentrácie vhodnej pre všetky typy a tóny pleti všetkých etník.

Môžete si vybrať z piatich koncentrovaných aktivátorov, ktoré riešia rôznorodé a špecifické potreby pokožky každej zákazníčky. Koncentrácia každého aktivátora je o 60 % vyššia ako u bežných sér a je využitá najnovšia klinicky overená technológia Artistry™, ktorá sa zameriava na konkrétnu potrebu pokožky.

 • Hydratačný aktivátor – Obsahuje Hydro-Probiotic Technology, čo je technológia podporujúca a obnovujúca prirodzené obranné mechanizmy pleti a silnú hydratačnú bariéru. Zaisťuje nárast hydratácie o 233 % a zadržuje vlahu, vďaka čomu zostáva pleť hydratovaná celý deň.
 • Rozjasňujúci aktivátor – Obsahuje Radiance Renewal Technology, čo je technológia, ktorá pomáha aktivovať obnovu kožných buniek (alebo exfoliaciu), a výsledkom je okamžite rozjasnená a žiarivá pleť.
 • Aktivátor proti vráskam – Obsahuje Line Diminishing Technology, čo je technológia posilňujúca podpornú štruktúru pleti, vďaka čomu behom jediného týždňa dokáže redukovať viditeľnosť jemných liniek a vrások.

 

 • Spevňujúci aktivátor – Obsahuje Skin Tightening Technology, čo je technológia podporujúca základné stavebné kamene pevnosti a pružnosti pleti. Rysy tváre sú potom zreteľnejšie a s lepším tonusom.

Aktivátor pre zjednotenie tónu pleti – Obsahuje Spot Targeting Vitamin C Technology, čo je technológia pomáhajúca zjednotiť a rozžiariť pleť a redukovať výskyt viditeľných tmavých škvŕn. Tento výsledok zaznamenalo 100 % žien, ktoré sa zúčastnili klinickej štúdie.

Artistry Signature Select™ Personalizované sérum je tiež prvým a jediným kozmetickým prípravkom, ktorý obsahuje našu novú technológiu – Power Infused Technology. Vzduchotesné balenie je natlakované dusíkom, čo pomáha uvoľniť koncentrované zloženie aktivátorov do bázy. Tým je zaistená maximálna sila a trvanlivosť každého unikátneho séra. Zákazníčky spoznajú, že je aktivátor v poriadku pri jeho aktivácii a zmiešaní s bázou, ktorú sprevádza viditeľný a počuteľný efekt.

25 personalizovaných riešení pre revolučný systém, vďaka ktorému vzniknú jednotlivé individualizované a vysoko účinné séra. Artistry Signature Select™ Personalizované sérum s 25 možnými kombináciami pre vyriešenie rôznorodých a špecifických potrieb pleti ponúka individuálnu starostlivosť o pleť každej ženy s dokázanými výsledkami.

 

 

 


Leave a Reply


*