• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  jún 2019
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « máj   júl »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
 • Najnovšie

 • Meta


Máte modernú farebnú fasádu, ku ktorej by pasovali okná v inom ako tradične bielom prevedení? Potom má VEKA, výrobca plastových okenných a dverových profilov najvyššej triedy A, ideálne riešenie práve pre váš projekt – VEKA SPECTRAL. Vďaka tejto technológii povrchovej úpravy získa plastový povrch okna zvýšenú odolnosť voči poškriabaniu aj vplyvom počasia, schopnosť odpudzovať nečistoty a predovšetkým elegantný matný vzhľad.

Dôvod obľúbenosti a vyššieho dopytu po plastových okenných profiloch rôznych farieb je fakt, že koncoví zákazníci aj developeri majú záujem o rozmanitejšiu farebnosť fasád svojich projektov. A výsledný efekt chcú logicky zdôrazniť vzhľadovo jedinečnými oknami.

Biele plastové okná sú klasika, ale trendy hovoria jasne – developeri, architekti, projektanti aj koncoví zákazníci žiadajú farebnú rôznorodosť. Preto sme v spoločnosti VEKA stavili na VEKA SPECTRAL – špeciálne tvrdenú povrchovú úpravu odolnú proti poškriabaniu a oteru, ktorá navyše dodáva plastovému oknu pôsobivý dizajn,“ hovorí Milan Klepsa, hlavný zástupca spoločnosti VEKA pre SR a ČR.

Na slovenskom trhu je VEKA SPECTRAL k dispozícii v deviatich farebných odtieňoch. „Záujem je veľký, takže okrem pôvodnej šedej, antracitovej a umbra sme do ponuky zaradili ďalších šesť farieb – uhľovo čiernu, vínovo červenú, oceľovo modrú, krémovo bielu a jedľovo aj tmavo zelenú,“ prezrádza Klepsa.

Slovenskí zákazníci si na výhody spojené s povrchovou úpravou VEKA SPECTRAL rýchlo zvykli a vyhľadávajú ju, čo potvrdzuje aj oknárska firma Bruvo Slovakia, ktorá je jedným z popredných partnerov spoločnosti VEKA na Slovensku. „Najväčší záujem registrujeme o VEKA SPECTRAL vo farebnom prevedení antracit ultramatt a umbra ultramatt. Dôvody pre tieto preferencie vidíme predovšetkým v súčasnom trende európskej architektúry, ktorý uprednostňuje temnejšie, matné odtiene. Slováci jednoducho kráčajú v tomto smere s dobou, “ hovorí Ronny Bruynseels, generálny manažér Bruvo Slovakia.


Leave a Reply


*