- Moderný svet - http://www.modernysvet.sk -

Zababušte sa do mäkkých svetrov

Keď je vonku taká zima, že by ste najradšej nevytiahli ani päty z domu, je veľmi dôležité dobre sa obliecť. A kto by nemiloval mäkké svetre a kardigany? Skvele zahrejú, sú pohodlné a v kombinácii s kabátom alebo bundou vám doprajú teplo počas celého dňa. Nová kolekcia svetrov z KiK navyše hýri prekrásnymi jesennými farbami, ktoré vám aj počas pochmúrnych dní vykúzlia úsmev na tvári.

Počas studených dní sú svetre nevyhnutnosťou bez ktorej sa len ťažko zaobídeme. Príjemne nás zahrejú a navyše ich kombináciou s klasickými džínsami môžeme vytvoriť outfity, ktoré pôsobia mimoriadne štýlovo. Keď vonku naozaj prituhne, môžeme siahnuť aj po roláku. Ten ľahko skombinujete aj do spoločensky ladeného outfitu, stačí ho zladiť so sakom alebo ho ozvláštniť zaujímavým šperkom. Zabudnúť by sme pritom nemali ani na kardigany, ktoré sa tešia veľkému záujmu.

Ak milujete šaty a nechcete sa ich počas zimy vzdať, mali by ste siahnuť po úpletových šatách. Keď ich doplníte o teplé pančuchy, rozhodne sa nemusíte báť, že v nich prechladnete.

Domáce pohodlie si zas rýchlo navodíte príjemnými mikinami, ktoré šikovne zladíte k džínsom, ale aj k domácim teplákom.