- Moderný svet - http://www.modernysvet.sk -

Dermacol Aroma Ritual: Sladké pokušenie bez jedinej kalórie

Ak ste do nového roka vstúpili s predsavzatím, že sladkostiam budete statočne odolávať, máme pre vás tipy, vďaka ktorým si vaše zmysly prídu na svoje „v bezpečí“ kúpeľne. Tie najchutnejšie ingrediencie totiž nájdete v telovej kozmetike Aroma Ritual od Dermacol.

Belgická čokoláda v telovom peelingu

Základom hebkej a jemnej kože je jej pravidelná obnova a s tou vám pomôže telový peeling Aroma Ritual Belgická čokoláda. Zatiaľ čo kryštáliky cukru šetrne zbavia vaše telo odumretých kožných buniek, harmonizujúca aróma belgickej čokolády doslova pohladí na duši. „Sladkou“ odmenou vám bude hodvábne jemná a žiarivá pokožka. Odporúčame aplikovať minimálne raz týždenne.

Harmonizujúci telový peeling Aroma Ritual Belgan Chocolate, 5,69 eur/200 g

Makadamiové pralinky v sprchovacom géle

Aj obyčajná sprcha sa môže zmeniť na zmyslový zážitok, najmä ak vonia po luxusných  pralinkách. Lahodný sprchovací gél Aroma Ritual Macadamia Truffle rozmaznáva pokožku svojou krémovou textúrou, ktorá sa kontakte s vodou mení na bohatý penový závoj. Prudko návyková vôňa vám vyčarí dobrú náladu bez ohľadu na to, že za oknami je ešte stále tma a zima.

Lahodný sprchovací gél Aroma Ritual Macadamia Truffle, 2,29 eur/250 ml

Vanilka a kokos v pene do kúpeľa

Hravá vôňa vanilky a kokosu, ktorá pripomína vianočné dobroty, vám spríjemní relaxačné chvíle vo vani a aspoň na chvíľu vás prenesie do detstva. Pena do kúpeľa Aroma Ritual Winter Dream vytvorí bohatú krémovú penu a vďaka obsahu glycerínu  zanechá vašu pokožku sladko voňavú, jemnú a vláčnu. Je vhodná aj pre deti do troch rokov.

Aroma Ritual pena do kúpeľa Winter dream, 3,79 eur/500 ml