• Vyhľadávač

 • O stránke

  Táto stránka vám prináša informáce, ktoré sú pre vás dôležité....


 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.

 • Kategórie

 • Chodíte na preventívnu lekársku prehliadku?

 • Kalendár

  február 2020
  Po Ut St Št Pi So Ne
  « jan   mar »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  242526272829  
 • Najnovšie

 • Meta


Ak ste zamilovaní, máte partnera či partnerku, bude patriť  Valentín určite k vašim k obľúbeným sviatkom. Je to čas, kedy môžete svoju polovičku potešiť drobným darčekom, zorganizovať romantický večer a venovať sa jeden druhému o niečo intenzívnejšie ako v bežných dňoch. Čo ale tí, ktorí partnera nemajú a nevedia si ho nájsť?   

Vďaka sociálnym sieťam a dnešnému spôsobu života majú mnohí mladí ľudia problém zoznámiť sa v off-line priestore. Často nevedia, akým spôsobom urobiť ten prvý krok, aby zaujali a oslovili potenciálneho partnera či svoju platonickú lásku. Nie je jednoduché niekoho len tak osloviť a písanie ľúbostných listov už vyšlo z módy. Chceme pomôcť všetkým, ktorí nevedia, ako vyznať lásku a pozvať potenciálneho partnera na prvé rande. Dedoles radi: „Keď neviete, ako vyznať lásku, povedzte to ponožkami!“

Vďaka širokému sortimentu ponožiek s rôznymi motívmi sme vytvorili niekoľko tipov, ktoré môžu pomôcť urobiť prvý krok k novému vzťahu. Stačí nájsť správny vzor, poslať ho osobe, ktorá sa vám páči a potom len počkať na reakciu.

Buďte kreatívni, s ponožkami Dedoles má každý možnosť vyjadriť sa 😊

Zopár tipov z Dedolesa:

V Dedolese nájdu vhodné darčeky aj tí, čo už lásku majú.  Obľúbené sú ponožky Srdiečka, Mačacia láska, ale i nohavičky a pánske boxerky so vzorom srdiečok alebo Mačky. Tento rok pribudla do valentínskej ponuky aj darčeková krabička, do ktorej môžete okrem ponožiek pribaliť aj zaujímavý šperk.

Prajeme veľa šťastia v hľadaní lásky!

Pozor, súťaž! Dedoles a portál moderný svet pripravili súťaž. Odpovedzte na otázku a dostanete sa do žrebovania, jeden z vás môže vyhrať balíček od Dedoles. Súťažná otázka: Aký sortiment ponúka Dedoles? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 17.februára.


Leave a Reply


*