Mixit sa pred letom poriadne rozpálil a prichádza s hot novinkou: oriešky z pece v troch nových príchutiach – súťaž

Že to v Mixit vedia sa sladkým, to sa vie už nejaký ten piatok. Ale že sú odborníci na slané a korenené snacky k telke, to je teda pikantná novinka. V sérii slaných orieškov z pece začali s príchuťou Med a chilli a teraz pridávajú tri nemenej korenené a nemenej návykové novinky – Rozmarín a citrónová tráva, Sezam s ružovou soľou a pikantné Štyri druhy korenia. Chrumkavý snack okorení večer s priateľmi, záhradné párty aj večerné sledovanie televízie. 

Oriešky z pece – rozmarín a citrónová tráva

Vôňa rozmarínu pripomína juhoeurópske leto a osviežujúce tóny citrónovej trávy vás zavedú až do Ázie. Príjemne korenené chrumkavé kešu a pekanové orechy sú zapečené s ružovou hrubozrnnou soľou a výsledkom je návykové slané zobanie.

Zloženie: jadrá kešu orechov 60,5 %, jadrá pekanových orechov 28,8 %, rozpustná čakanková vláknina (inulín) 6,9%, himalájska soľ 2,2 %, sušený rozmarín 1,3 %, citrónová tráva 0,3 %.

Oriešky z pece – rozmarín a citrónová tráva, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – štyri druhy korenia

Pre tých, ktorí to majú radi horúce, pálivé a pikantné, prichystal v Mixit oriešky dochutené hneď štyrmi druhmi korenia: červeným, zeleným, čiernym a bielym.

Zloženie: kešu orechy 59,6 %, pekanové orechy 28,9 %, vláknina z koreňa čakanky 7 %, soľ himalájska 2,6 %, korenie farebný 2 %.

Oriešky z pece – štyri druhy korenia, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – sezam a ružová soľ

Buďme k sebe úprimní, oriešky z pece chutia luxusne v akejkoľvek variante. Nemusia byť ani pálivé, ani medové, aj sezamová varianta má svoje čaro. Čierny a biely sezam dohromady s ružovou soľou jednoducho fungujú, rovnako ako kešu a pekan.

Zloženie: kešu orechy 57,6 %, pekanové orechy 25,6 %, vláknina z koreňa čakanky 6,6 %, sezam čierny 4,2 %, sezam biely 4,2 %, soľ himalájska 1,8 %.

Oriešky z pece – sezam a ružová soľ, 150 g, na mixit.sk 5,39 €.

Oriešky z pece – med a chilli

Pionier medzi v peci pečenými korenenými orechmi oslnil už vlani chuťové bunky naprieč celou republikou vďaka svojej neobvyklej kombinácii medu a chilli. Ak máte radi ázijské kombinácie sladkého a pálivého, tento tubus nepustíte z ruky.

Zloženie Med a chilli: jadrá kešu orechov 59 %, jadra mandlí 31 %, med 8,2 %, soľ 1,2 %, čili mleté 0,6 %.

Oříšky z pece – med a chilli, 140 g, na mixit.sk 4,59 €.

Štvorka orieškov z pece

Okrem toho, že všetky kombinácie chutia perfektne samé o sebe, vynikajúco sa dopĺňajú aj s ostatnými príchuťami. Najlepšie vo výhodnom sete Štvorka Orieškov z pece, kde nájdete všetky vypečené varianty, a môžete sa tak rozhodnúť, ktorú nasypete pred návštevu a ktorú si pekne schováte sami pre seba…

Štvorka Orieškov z pece, 590 g, na mixit.cz 18,79 €.

 

Pozor, súťaž! Mixit a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o vynikajúce novinky. Traja z vás môžu vyhrať a ochutnať slané novinky Mixit. Súťažná otázka: Napíšte nám, aké slané novinky prináša na trh Mixit? Svoje odpovede posielajte do 17. júna na adresu: redakcia@modernysvet.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.