LUXELIGHTS

Keď sa žena rozhodne, že si bude farbiť vlasy, najčastejším dôvodom je krytie sivých vlasov. Pre takýchto klientov je najžiadanejší prirodzený a jemný výsledok. Ale obavy z časovej náročnosti, záväzkov a v neposlednom rade poškodenia vlasov, to môžu byť bariéry na ceste za vysnívanou farbou.

Zosvetľovanie a blond servisy sú dôvody pre farbenie a návštevu salónu.  Avšak klientky zároveň vyžadujú jemné a citlivé zmeny -žiadne ťažkopádne a jednoliate farebné výsledky,  alebo výrazné prechody a kontrasty. Oceňujú jemnú hru svetla a tieňov v oblasti korienkov a prirodzene svetlejšie i tmavšie oblasti v stredných dĺžkach a koncoch. A vďaka tomu aj dosiahnutý dojem a pocit prirodzených a mladistvých vlasov.

VOĽBA SPRÁVNEJ KOMBINÁCIE ODTIEŇOV JE VEĽMI DÔLEŽITÁ
Pre servis Luxelights používajte teplé, svetlé odtiene, ktoré dobre odrážajú svetlo a tým dodáte ilúziu objemu a plnosti.
Ak chcete dosiahnuť harmonického vzhľadu, používajte odtiene, ktoré sa nachádzajú v troch hĺbkach tónu napr. ak sú korienky hĺbke 6/0, nemali by byť končeky svetlejšie než v hĺbke 9/0.
AKO APLIKOVAŤ LUXELIGHTS?
Servis Luxelight vnesie do unavených, matných a jednoliatych farbených vlasov úplne prirodzené výsledky.
Venujte pozornosť tvaru tváre vašej klientky a nanášajte farbiacu zmes okolo lícnych kostí, očí a línia čeľuste – ideálne pre dlhšie vlasy. Na kučeravé a vlnité vlasy využite horizontálne rozdelenie okolo hlavy a vytvorte tak žiarivý efekt po obvode hlavy. Pre jemnejšie vlasy vyháčkujte stredne silné pramene a u silnejších vlasov aplikujte na nevyháčkované pramene.

CHCETE SA O TOMTO TRENDE TOHTOROČNEJ JESENE DOZVEDIEŤ VIAC?

Nie je nič jednoduchšie. V kaderníctvach, kde pracujú pod vlajkou značky Wella vám určite poradia a navrhnú nový účes spravený touto technikou.
Špeciálny servis pre vaše vlasy „ušitý“ na mieru! Kaderníčka vám poradí akú zvoliť farbu a najlepší prírodný odtieň tak, aby vaše krytie šedín bolo vždy dokonalé.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.