Pochutnajte si na tatárskej omáčke s množstvom chrumkavej zeleniny

Spoločnosť SPAK pre vás pripravila novinku – tatársku omáčku s kvalitným repkovým olejom. Vďaka štedrej dávke čerstvej zeleniny, petržlenovej vňati, citrónovej šťavy a trochu octu ozvláštni a oživí táto nová tatárska omáčka svojou vyváženou sladkokyslou chuťou aj to najobyčajnejšie jedlo.

Spoločnosť SPAK pre vás pripravila novinku – tatársku omáčku s kvalitným repkovým olejom. Vďaka štedrej dávke čerstvej zeleniny, petržlenovej vňati, citrónovej šťavy a trochu octu ozvláštni a oživí táto nová tatárska omáčka svojou vyváženou sladkokyslou chuťou aj to najobyčajnejšie  jedlo.

 

Plastový obal umožňuje jednoduché a elegantné dávkovanie. Malý otvor znižuje riziko znehodnotenie majonézy cudzorodými baktériami, ktorých prítomnosť urýchľuje pokazenie výrobku.

Tatárka  SPAK sa dá tiež kúpiť v praktickom 100 ml balení. Množstvo zodpovedá jednej porcii, takže máte zaručené, že vaša majonéza bude vždycky čerstvá. Navyše sa dá vďaka kvalitným surovinám, rovnako ako všetky ostatné balenia majonéz SPAK, skladovať neotvorená pri teplote do + 25 ° C.

 

Zdravotné výhody repkového oleja

Hlavnou zložkou tatárskej omáčky je kvalitný repkový olej, ktorý podľa najnovších výskumov, s ktorého výsledkami sa stotožňujú aj lekári, priaznivo ovplyvňuje srdce a krvný obeh. Svojím zložením sa podobá olivovému oleju, ale podľa posledných vedeckých poznatkov je dokonca skladba repkového oleja ešte lepšia než skladba olivového oleja. Repkový olej obsahuje veľmi málo nasýtených mastných kyselín (zhruba 8 %) a naopak významné množstvo mononenasýtených (asi 61 %) i esenciálnych mastných kyselín omega 6 a omega 3.

Tatárska omáčka s repkovým olejom od SPAK v balení 500 ml sa dá kúpiť za cenu od 1,69 Euro. Balení 100 ml za cenu od 0,37 Euro.

Ak sa chcete o novej tatárskej omáčke a ďalších produktoch spoločnosti SPAK dozvedieť viac, informácie nájdete na http://www.spak.cz/.

Ak kliknete na http://www.spak.cz/recepty/salatove-recepty, zoznámite sa s množstvom originálnych a pritom veľmi ľahkých receptov.

Tip na chutný a originálny šalát s tatárskou omáčkou od SPAK

 

 

Šalát troch farieb

 

  • 4 lyžice tatárskej omáčky od SPAK
  • 5 väčších paradajok
  • syr s bielou plesňou /Hermelín apod./
  • hrsť bazalky, ľadový šalát, prípadne niekoľko lístkov rukoly na ozdobenie
  • drvené čierne korenie, prípadne soľ

Lístky bazalky, šalátu a rukoly opláchneme a natrháme do misky, pridáme na kúsky nakrájaný syr, posypeme drveným čiernym korením a pokvapkáme tatárskou omáčkou, prípadne môžeme prisoliť. Podávame s pečivom ako ľahké letné jedlo.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.