Nová sezóna prinesie vietor do vášho šatníka!

Leto sa už  konečne blíži aj s dlho očakávanými ľahkými a pohodlnými kúskami oblečenia. Dizajnéri sa túto sezónu naozaj „pochlapili“ a pretavili trendy do  štýlových vecičiek, ktoré jednoducho musíte mať!

V F&F sme pred nástupom novej sezóny mali plné ruky práce, ale výsledok je neskromne famózny. Nielen, že sme pripravili úplne novú kolekciu, ale obnovili sme ja vaše obľúbené „evergreeny.“

V obchodoch aktuálne nájdete obľúbené pastely okrem iného aj v podobe najnovších sezónnych vychytávok- pastelových jeans a capri. Rovnako vás, veríme, potešia lesklé flitrované zvršky a šaty, športová kolekcia inšpirovaná olympijskými hrami Sport Luxe či čerešnička módnych prehliadok sezóny jar/leto 2012- sukne a nohavice potlačené  kmeňovými vzormi.

Nezabudli sme ani na pánov! Elegantné alebo voľno časové? Cieľ je jasný! Prvoradé je cítiť sa pohodlne. F&F pre pánov  prináša v trendy variáciách tričká s potlačou,  pánske šortky, ľanové tričká a nohavice, ľahké bundy či slim obleky v neutrálnych farbách.

Túto sezónu sa rozhodne nemusíme báť toho, že stratíme vaše ratolesti z dohľadu.  Dievčatá budú žiariť v pestrofarebných plavkách či šatách, chlapci zas v šortkách a tričkách s potlačou… všetko navrhnuté tak, aby podčiarkovalo ich veselý detský život a aby si bezstarostne a huncútsky užili leto.

Týmto všetkým sa však  sezóna jar/leto 2012 len začína. V aprílovom vydaní  F&F magazínu nájdete ešte viac  letných trendov, inšpirujúce fotky celebrít a noviniek zo sveta módy. Vyzdvihnite si ho v najbližšom obchode Tesco alebo čítajte online na www.ffmoda.com.

Ešte jedna, zďaleka však nie posledná, novinka na záver. V apríli nás uvidíte v televízii! Už tradične štýlovo , kombinovateľne, cenovo prístupne… to všetko v letnom prevedení pre dámy i pánov!

Rady si do práce obliekate klasické strihy? Sezóna jar/leto 2012 vás v tom prípade príjemne prekvapí sviežimi pastelovými farbami. Puzdrové šaty sú jedným  z tých kúskov šatníka, ktoré nás nikdy „neprestanú baviť.“ Čisté línie a elegantný strih sú starou dobrou klasikou, ktorá rok čo rok zažíva slávny  „commeback!“

Módne móla tento rok rozžiarili zmrzlinové odtiene a cukríové farby v tejto nezvyčajnej pracovnej verzii.  Nie je to fantastické?  Veď kto už by chcel na jar vyzerať ako sivá myška.

Po pochmúrnych dňoch sa farby do šatníka priam pýtajú. F&F model príjemne kombinuje marhuľový a lila odtieň vystihujúc tak veselú jarnú atmosféru.  Máte nabitý celý deň? Ráno do práce, medzitým rande na obede a večer party? V tomto modeli a farebnom prevedení budete „šik“ celý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.