NAMIEŠAJTE SI CHUŤ SPOLOČNÝCH LETNÝCH ZÁŽITKOV!

Viete, ktoré lahodne horkosladké spojenie osviežujúceho toniku s tajomným bylinným likérom tento rok slávi 45. výročie svojho objavenia? Je to BETON, rýchly, jednoduchý a tradičný, no pritom opäť moderný a obľúbený! Aj toto leto vás prekvapí nečakanými obmenami, ktoré vás príjemne osviežia. Tak sa nechajte inšpirovať a namiešajte si lahodnú chuť netradičných letných zážitkov.

Na osviežujúci letný drink s partiou nemusíte chodiť vždy iba do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála! Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou je na to Beton priam predurčený. Z takmer zabudnutého nápoja sa opäť stáva kráľ barových pultov, no keďže barmanské umenie si občas radi prenášame aj domov, je zároveň perfektným drinkom pri rodinnej grilovačke, či cool osviežením na uvoľnenej pánskej jazde. Becherovka predsa zbližuje a jej svieže spojenie s tonikom je v lete ideálnym prostriedkom, ako si spoločne strávené chvíle vychutnať na maximum!

„Drink nemusí byť komplikovaný, aby bol chutný a navyše jeho príprava je skvelou zábavou, ktorá zaujme vašich hostí. Beton je toho skvelým príkladom. Becherovka sama o sebe je vynikajúca, v lete však máte povolené jej tajný, dvestoročný recept ‚vylepšiť‘ vo veľkom džbáne ľadom, fľašou toniku a narezaným citrónom. Je to jednoduché a rýchle, no výsledkom je pôsobivý a osviežujúci drink pre celú spoločnosť!“, hovorí brand ambasádor spoločnosti Pernod Ricard Luboš Rácz.

Viete, ktoré lahodne horkosladké spojenie osviežujúceho toniku s tajomným bylinným likérom tento rok slávi          45. výročie svojho objavenia? Je to BETON, rýchly, jednoduchý a tradičný, no pritom opäť moderný a obľúbený! Aj toto leto vás prekvapí nečakanými obmenami, ktoré vás príjemne osviežia. Tak sa nechajte inšpirovať a namiešajte si lahodnú chuť netradičných letných zážitkov.

Na osviežujúci letný drink s partiou nemusíte chodiť vždy iba do podniku. Objavte aj vy čaro domácej mixológie a ohúrte priateľov koktailom servírovaným s gráciou profesionála! Svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou je na to Beton priam predurčený. Z takmer zabudnutého nápoja sa opäť stáva kráľ barových pultov, no keďže barmanské umenie si občas radi prenášame aj domov, je zároveň perfektným drinkom pri rodinnej grilovačke, či cool osviežením na uvoľnenej pánskej jazde. Becherovka predsa zbližuje a jej svieže spojenie s tonikom je v lete ideálnym prostriedkom, ako si spoločne strávené chvíle vychutnať na maximum!

„Drink nemusí byť komplikovaný, aby bol chutný a navyše jeho príprava je skvelou zábavou, ktorá zaujme vašich hostí. Beton je toho skvelým príkladom. Becherovka sama o sebe je  vynikajúca, v lete však máte povolené jej tajný, dvestoročný recept ‚vylepšiť‘ vo veľkom džbáne ľadom, fľašou toniku a narezaným citrónom. Je to jednoduché a rýchle, no výsledkom je pôsobivý a osviežujúci drink pre celú spoločnosť!“, hovorí brand ambasádor spoločnosti Pernod Ricard Luboš Rácz.

Nechajte sa inšpirovať a objavte doma Beton, v ktorom sa prekvapivo stretáva horkosť toniku a horko-sladká chuť bylín, aby sa navzájom dokonale vyladili a napokon spojili so sviežosťou citrusov, ale aj moderným závojom uhorky. Beton totiž môže mať mnoho tvárí a nesklame vás pri žiadnej príležitosti – inšpirujte sa s nami!

Dámska jazda: Osviežujúci Beton v Highballe

4 cl Becherovka Original

10 cl Tonic

Ľad, citrón/uhorka

V lete na terase vás s priateľkami nič neosvieži lepšie, ako klasický vysoký Priamo do pohára vložte 3-4 kocky ľadu, pridajte Becherovku a dolejte tonik. Ozdobte plátkami citróna alebo pásikom uhotky a rýchly, neodolateľne svieži letný drink je na svete. Navyše jeho výroba je zábava!

 

V chlapskej spoločnosti: Extravagantný Beton Old Fashioned Style

4cl Becherovka Originál

10 cl Tonic

Ľad, uhorka/citrón

Korenistý nádych Becherovky a osviežujúci tonik si získajú aj mužov, ktorí vedia oceniť kvalitu ukrytú v jednoduchosti. V štýlovom nízkom whisky skle získa Beton nový, elegantný rozmer, ktorý môžete namiesto citrónu podčiarknuť aj odvážnejšími alternatívami. Do pohára nalejte Becherovku, pridajte kvalitný ľad a čerstvo otvorený tonik, zľahka premiešajte a vložte rez uhorky. Uhorka v drinku Beton nielen otvorí úplne nový chuťový zážitok, ale spraví z neho extravagantné cool pitie, za ktoré by svoju vodku s Martini neváhal vymeniť ani James Bond.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.