Lahodné chrumkanie s Free Style

Aj vy si radi pochrumkáte v priebehu dňa na niečom chutnom? Či už v práci alebo doma pod tlakom povinností často siahneme po nezdravých sladkostiach a snackoch. Nesprávne stravovanie sa pritom odzrkadľuje na celom fungovaní organizmu a našom zdravotnom stave. Nové Free Style Pečené zemiaky a rasca od značky RACIO sú alternatívou zdravého chrumkania s lahodnou chuťou. Praktické balenie obsahuje menej než 1% odporúčaného denného príjmu tuku a až 97 % zemiakovej zložky. Tak si môžete vychutnať nové Free Style kedykoľvek počas dňa bez obáv o svoju líniu.

Aj vy si radi pochrumkáte v priebehu dňa na niečom chutnom? Či už v práci alebo doma pod tlakom povinností často siahneme po nezdravých sladkostiach a snackoch. Nesprávne stravovanie sa pritom odzrkadľuje na celom fungovaní organizmu a našom zdravotnom stave. Nové Free Style Pečené zemiaky a rasca od značky RACIO sú alternatívou zdravého chrumkania s lahodnou chuťou. Praktické balenie obsahuje menej než 1% odporúčaného denného príjmu tuku a až 97 % zemiakovej zložky. Tak si môžete vychutnať nové Free Style kedykoľvek počas dňa bez obáv o svoju líniu.

 Obľúbená chuť Slovákov

Rýchle životné tempo si vyžaduje množstvo síl. Vyčerpaní siahneme po prvej dobrote nablízku a nepremýšľame, či budeme konzumovať výživnú a vyváženú stravu. Doprajte si zdravú a chutnú novinku Free Style Pečené zemiaky a rasca a pochrumkajte si počas dňa bez výčitiek. Jemné pufované chlebíčky totiž predstavujú menej než 1 % odporúčaného denného príjmu tuku a neobsahujú žiadne ďalšie pridávané tuky. Navyše sa v nich snúbia dve obľúbené chute Slovákov – zemiaky a rasca.

Free Style kdekoľvek a kedykoľvek

Vďaka praktickému baleniu môžete mať svoje obľúbené pufované chlebíčky so sebou vždy, keď vás prepadne pocit hladu. Vychutnajte si ich kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa:

  • V práci – niekedy zabudneme na raňajky, inokedy obedujeme príliš neskoro. Svoj balíček Free Style môžete mať v zásuvke pracovného stola. Keď vám zaškvŕka v bruchu, vychutnajte si svoju chrumkavú porciu a zažeňte hlad.
  •  V pohodlí domova – ľahká desiata alebo olovrant? Novými Free Style môžete nahradiť večernú misu slaných a mastných chrumiek alebo čipsov. Pozvite priateľov a prekvapte ich chrumkaním, ktorému nikto neodolá.
  • Na cestách – či už ako prvá pomoc proti pocitu hladu v kabelke alebo ako chrumkavá dobrota v priehradke cestovnej tašky. Svoje Free Style Pečené zemiaky a rasca na cestách určite oceníte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.