Štýlové antré do školských lavíc

Ako dostať  –násť ročných študentov späť do školy s úsmevom na perách? Odpočítavaním dní do začiatku školského roka ich zrejme do varu eufórie nedostanete… avšak COOL OUTFITY A FAREBNÁ EXPLÓZIA ZDVIHNÚ NÁLADU KAŽDÉMU!

Na deti i študentov čaká skvelá výbava, až príliš COOL na to, aby sa nosila len do školy! Kolekcia F&F Kids jeseň /zima 2012 je plná módnych “nevyhnutností” pre študentov, školákov i predškolákov. Pestrofarebné džíny, tričká s populárnymi kreslenými postavičkami, najdôležitejšie vrchné vrstvy oblečenia, ako trendy bundy, vesty či kabáty… S nimi je ranná veta: „Dnes si na seba nemám, čo obliecť!“ na dlhší čas zažehnaná. Modely F&F Kids sú ušité tak, aby sa v nich všetci mohli pohodlne sústrediť ako aj jašiť na školskom dvore. Dizajnom, farebnosťou i materiálmi prispôsobené veku a záujmom.

Vrstvite, kombinujte, dovoľte si vyblázniť sa! Veď o toľkých možnostiach a štýlových vychytávkach za super cenu sa deťom a tínedžerom na Slovensku zatiaľmohlo len snívať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.